Mistrz ciętej riposty. Najlepsze momenty Marcina Prokopa w "Mam Talent!"

Marcin Prokop
The best of: Marcin Prokop
Marcin Prokop, weteran show-biznesu i mistrz ciętej riposty, ponownie zachwycił widzów swoim niezwykłym humorem i trafnymi spostrzeżeniami jako juror w 15. edycji "Mam Talent!".
Marcin Prokop
Marcin Prokop

"Mam Talent!" - rola Marcina Prokopa w programie

Marcin Prokop, znany ze swojego niezwykłego poczucia humoru i charyzmy, znowu stanął na wysokości zadania jako juror w 15. edycji "Mam Talent!". Jego udział w programie nie tylko dostarczył widzom niezapomnianych chwil, ale także uczynił każdy odcinek pełnym rozrywki i emocji.

Nie tylko jednak komentował występy. Jako doświadczony showman, Prokop potrafił też wesprzeć uczestników swoją radą i wsparciem. Jego zdolność do wyczucia emocji i dostrzegania potencjału w każdym występie uczyniła go nie tylko jurorem, ale także mentorem dla wielu aspirujących talentów.

"Od lat Was obserwuje, to nie jest Wasz pierwszy raz". Marcin Prokop zachwycony występem z dronami

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - zobacz kulisy finałowego odcinka

Na scenie programu "Mam Talent!" pojawiło się dziesięciu wyjątkowych finalistów, z których każdy miał szansę zaprezentować swoje umiejętności. Od tańca po śpiew, od akrobacji po rap – widzowie mogli podziwiać różnorodność artystyczną.

Bartek Wasilewski, zwycięzca wieczoru, poruszył publiczność swoim osobistym rapem. Jego występ nie tylko zachwycił jury, ale także zdobył serca widzów, co ostatecznie zapewniło mu główną nagrodę. Drugie miejsce w finale zajął Filip Drogos, który poruszył publiczność występem pole dance.

Po zakończeniu finałowego odcinka, prowadzący program przeprowadzili transmisję live, rozmawiając z uczestnikami, zwycięzcą oraz jurorami. Widzowie mieli okazję poznać pierwsze wrażenia Bartka Wasilewskiego po zdobyciu głównej nagrody oraz usłyszeć komentarze jurorów na temat tegorocznych talentów.

240520_mam_talent_final_relacja_www
Bartek Wasilewski zgarnia główną nagrodę "Mam Talent!" - zobacz relację z finału
Mam Talent!: Jurorzy po finale 15. edycji!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości