"Marzyłem, aby tu kiedyś stanąć". Michał Skubida po awansie do finału "Mam Talent!"

Mam Talent!: Michał Skubida po zwycięstwie w 2. półfinale!
Michał Skubida, uczestnik drugiego półfinałowego odcinka piętnastej edycji "Mam Talent!", zdobył serca publiczności swoim magicznym występem. Iluzjonista, który od lat pasjonuje się magią, teraz staje przed szansą na spełnienie swojego największego marzenia – zwycięstwa w finale popularnego talent-show.
Mam Talent!: Michał Skubida
Mam Talent!: Michał Skubida

Mam Talent! - Michał Skubida zwycięzca 2. półfinału

Michał Skubida, mistrz iluzji, wygrał drugi półfinał "Mam Talent!", zyskując największe uznanie wśród telewidzów. Jego występ, który okazał się fenomenem tej edycji, nie tylko zaskoczył, ale i urzekł widzów swoją oryginalnością i perfekcją techniczną.

W rozmowie z Janem Pirowskim, Michał podzielił się swoimi odczuciami po zwycięstwie:

To jak spełnienie marzenia z dzieciństwa. Pamiętam, jak z rodzicami oglądałem pierwsze edycje programu i marzyłem, aby tu kiedyś stanąć. Bycie w finale to coś, czego nie mogłem sobie nawet wyobrazić, a teraz, kiedy to się dzieje, czuję ogromną radość i szok
- skomentował finalista 15. edycji.

Michał, znany w środowisku magicznym jako doświadczony iluzjonista, mimo swojego bogatego doświadczenia, podkreśla, że udział w "Mam Talent!" to dla niego zupełnie nowe doświadczenie.

Scena programu to coś zupełnie innego niż klub magiczny czy teatr, to szansa pokazania się szerokiej publiczności i dzielenie się magią na jeszcze większą skalę
- mówi Skubida.

Przez lata swojej kariery Michał doskonalił swoje umiejętności, występując zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach międzynarodowych festiwali. Teraz, dzięki "Mam Talent!", jego talent doceniło szersze grono odbiorców, co może otworzyć przed nim nowe możliwości w przyszłości.

Mam Talent!: Michał Skubida
Mam Talent!: Michał Skubida

Zwycięstwo w półfinale to dla Michała nie tylko osobiste zwycięstwo, ale także potwierdzenie, że magia jest sztuką, która nadal fascynuje i inspiruje. Michał jest już teraz jednym z głównych kandydatów do wygranej w finale, a jego dalsza droga w show z pewnością będzie śledzona z niecierpliwością przez fanów iluzji i telewizyjnej rozrywki.

Jak sam przyznaje, bez względu na wynik finału, już teraz czuje się zwycięzcą.

To, że mogłem tu wystąpić i pokazać, na co mnie stać, to największa nagroda
- wnioskuje Michał

Teraz pozostaje czekać na finał i kolejne magiczne chwile, które Michał z pewnością przygotuje dla swoich fanów.

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem. Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Występ Tymka:

"Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną" - Prokop oczarowany występem Tymoteusza

Występ Olivii:

Oliwia Hausner
"Moją miłość już masz". Julia Wieniawa poruszona występem Olivii

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości