Jak poradziła sobie Muza, czyli złoty przycisk od Agnieszki Woźniak-Starak? Jurorzy jednomyślni

Alicja Andrukajtis i Muza
Podczas swojego występu Alicja zaprezentowała szereg niesamowitych sztuczek wykonanych przez swoją wierną towarzyszkę, Muzę. To, co czyniło ich występ jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że już na etapie castingów otrzymali oni złoty przycisk od Agnieszki Woźniak-Starak! Jak poradzili sobie w półfinale programu?
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Alicji Andrukajtis i Muzy!

W 4. półfinale duet nie zawiodł. Ich przedstawienie było pełne energii, zaangażowania i oczywiście niezwykłych umiejętności psa. Muza okazała się być doskonale wyszkolonym partnerem, reagującym na każdy gest i polecenie swojej właścicielki.

Alicja Andrukajtis wykazała się także cierpliwością i miłością do swojego pupila, co dało się zauważyć podczas ich wspólnego pokazu. Jej zaangażowanie i pasja do tego, co robi, były widoczne w każdym ruchu, co sprawiło, że występ był nie tylko widowiskowy, ale także emocjonalny.

Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza
Mam Talent!: Alicja Andrukajtis i Muza dostały złoty przycisk!

"Mam Talent!" - Kim jest Alicja Andrukajtis i Muza

Alicja od 14 lat zajmuje się szkoleniem psów. Inspiracją, by zająć się tą dziedziną, była Agnieszka Niedziałek i jej występ z psem na scenie „Mam Talent!”. W 2010 roku w jej domu pojawiła się pierwsza suczka rasy border collie – Wena, z którą rozpoczęła treningi niecodziennych akrobacji. Dla Weny samodzielnie budowała tory przeszkód w garażu dziadka. Razem z Weną brały udział w „Mam Talent!” w 2017 roku.

Trzy lata temu w życiu Alicji pojawiła się Muza, z którą aktualnie trenuje dogdancing i dogfreesbie. Muza pokazuje jej zupełnie inny wymiar możliwości współpracy z psem, często nazywana jest latającym psem lub „ninją” z racji prędkości i skoczności. Ich najważniejsze sukcesy to 1. miejsce w Zawodach Dog Dancing w Warszawie (maj 2023) oraz 3. miejsce w Zawodach Dog Dancing w Niemczech (wrzesień 2023).

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 3. odcinku na żywo?

Trzeci odcinek na żywo niezwykle popularnego programu "Mam Talent!" przyniósł widzom niezapomniane emocje i niespodzianki. Bartek Wasiliewski, wyłaniający się z tłumu swoim wyjątkowym talentem, triumfował, zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się fenomenem, zdobywając serca publiczności i stając się niekwestionowanym faworytem.

Następnie nadszedł czas na wyłonienie kolejnych finalnych uczestników spośród naszej ekipy utalentowanych uczestników - Nesemos Dance Team oraz Nina Stec. To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o wyborze pozostawiono jurorom programu, których zadanie staje się coraz bardziej trudne z każdym odcinkiem. W rezultacie, jury w składzie Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa, do wielkiego finału awansowała Nina Stec, który teraz ma szansę kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Dziką kartę wciąż utrzymuje zespół "Teddy's Army".

Mam Talent! 15: Relacja z 3. półfinału

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości