"Myliłem się". Marcin Prokop szczerze o występie Duo Timofeevu

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Duo Timofeevu
W trzecim odcinku na żywo programu "Mam Talent!" na scenie pojawiła się para, której nie da się zapomnieć - "Duo Timfeeve". Ich akrobatyczny występ okazał się jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów tego sezonu, pełen pasji i wybitnych umiejętności.
Mam Talent!: Duo Timofeevu
Mam Talent!: Duo Timofeevu

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ "Duo Timofeevu"

Już od pierwszych chwil ich występu, sala wypełniła się napięciem i ekscytacją. Para zaczęła swoje akrobacje, prezentując nie tylko niesamowitą sprawność fizyczną, ale także głębokie zaufanie między sobą. Ich ruchy były płynne, perfekcyjnie zsynchronizowane i przesycone pasją do tego, co robią.

Dzisiaj Wasz perfekcjonizm idealnie pasował do tego kosmicznego występu.
- skomentował Marcin Prokop

Po zakończeniu ich występu, publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Jury również nie szczędziło pochwał, podkreślając wybitne umiejętności i niesamowitą pracę, jaką para włożyła w swój występ.

Mam Talent!: Duo Timofeevu
Mam Talent!: Duo Timofeevu

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Mam Talent!: Michał Skubida po zwycięstwie w 2. półfinale!

"Mam Talent!" - Kim jest "Duo Timofeevu"?

Maksym i Yulia pochodzą z Ukrainy. Są małżeństwem. Poznali się i zakochali w sobie podczas jednego z projektów – oboje są z zawodu choreografami, choć Maksym przez większość życia był związany z aerialem, a Yulia z tańcem. Oboje kształcili się w studio cyrkowym Prometeusz w Krzywym Rogu w Ukrainie, gdzie wyspecjalizowali się we wspólnych pokazach aerial hoop i aerial straps. 

Są profesjonalistami, nigdy nie wykonywali innej pracy zarobkowej. Małżeństwo doczekało się narodzin syna (10 lat) i zgodnie twierdzi, że to doświadczenie było przełomowe w ich życiu. M.in. z powodu wybuchu wojny w Ukrainie para zamieszkała w Krakowie i otworzyła tu swoje studio StretchART Studio of Aerial & Flexibility, w którym prowadzą lekcje. Oboje uwielbiają podróże.

Mam Talent!: Zobacz występ Duo Timofeevu!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 2. odcinku na żywo?

Drugi odcinek na żywo popularnego programu "Mam Talent!" dostarczył widzom niezapomnianych emocji. Michał Skubida, który poraził swoim niezwykłym talentem iluzjonisty, triumfował zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się niezaprzeczalnym fenomenem wśród wszystkich uczestników, zdobywając serca publiczności i stając się ich jednoznacznym faworytem.

Następnie, przyszła pora na wybranie drugiego finalisty spośród naszych utalentowanych uczestników - Teo Tomczuka oraz Beniamina Niedźwiedzia „Bearjamina". To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu widzów. Wyboru dokonują jurorzy programu, który z odcinka na odcinek jest coraz trudniejszy.

W rezultacie, decyzją Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa do wielkiego finału zakwalifikował się Teo Tomczuk , który teraz ma szansę na dalszą walkę o zwycięstwo.

Warto podkreślić, że w drugim półfinale popularnego talent-show, Filip Drogos, zaskoczył wszystkich swoją wyjątkowym występem. Jurorzy, niezmiernie zachwyceni jego talentem, postanowili przyznać mu platynowy przycisk, dzięki któremu jest pewny udziału w finale.

Kto wygrał drugi półfinał "Mam Talent!" i powalczy w finale? Zaskoczenie!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości