"Jestem świadkiem narodzin prawdziwej gwiazdy". Julia Wieniawa o Oliwii Miś w "Mam Talent!"

Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Oliwia Miś -występ finałowy
Źródło: TVN
W gorączce finałowych emocji 15. edycji programu "Mam Talent!", na scenie pojawiła się młoda artystka, Oliwia Miś. Jak poradziła sobie w finale?
Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Oliwia Miś

"Mam Talent!" - zobacz finałowy występ Oliwii Miś!

W dzisiejszym finale 15. edycji programu "Mam Talent!", publiczność była świadkiem wyjątkowego występu muzycznego. Oliwia Miś, młoda artystka o delikatnym głosie, podbiła serca widzów swoim finałowym występem. Jurorzy z szacunkiem i podziwem, nie kryli swojego zachwytu. Oliwia Miś nie tylko śpiewała piosenkę - ona ją przeżywała. Jej interpretacja była tak autentyczna, że trudno było oderwać od niej wzrok.

Pytanie, kto zdobędzie zwycięstwo w tej edycji "Mam Talent?", staje się coraz bardziej palące.

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Oliwii Miś!
Mam Talent!: Oliwia Miś
Mam Talent!: Oliwia Miś

"Mam Talent!" - Kim jest Oliwia Miś?

Oliwia jest uczennicą ogólnokształcącej szkoły muzycznej, na wydziałach wokalistyki jazzowej oraz klasyki. Dodatkowo uczy się gry na pianinie i gitarze. To dzięki mamie zaczęła się jej przygoda z muzyką – właśnie ona zapisała ją na lekcje wokalne i do szkoły muzycznej. Po śmierci mamy, która była największym wsparciem i najlepszą przyjaciółką, rolę opiekunów Oliwii i jej najwierniejszych kibiców pełnią jej starsi bracia. Oprócz grania, Oliwia bardzo lubi komponować – ma już na swoim koncie pierwszy singiel pt. „Lżej”. Lubi także szydełkować. Za kilka lat chciałaby grać koncerty i wydać swój album. Jej największym marzeniem jest dalej rozwijać się w tym, co robi i występować przed coraz większą publicznością. 

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Sobotni odcinek programu "Mam Talent!" zakończył się ogromnym sukcesem dla dwóch wyjątkowych artystów. Po serii poruszających i zaskakujących występów, to Alicja Andrukajtis i Muza zdobyły największe uznanie widzów.

W kolejnej części wieczoru, nastąpiło wybranie drugiego finalisty. Oliwia Miś i Zosia Sylwestrowicz oraz Franciszek Dubiel - to właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o ostatecznym wyborze pozostawiono jurorom programu. W rezultacie, bilet do wielkiego finału otrzymała Oliwia Miś! Natomiast dzika karta wędruje do zespołu "Teddy's Army", który zajmuje ostatnie miejsce w finale 15. edycji!

Zapraszamy wszystkich widzów do śledzenia finałowego odcinka programu "Mam Talent!" i wspierania swoich ulubionych uczestników w walce o tytuł największego talentu.

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości