Mam Talent!: Jan Pirowski wcisnął ZŁOTY PRZYCISK w pierwszym odcinku nowego sezonu!

Mam Talent!: Jan Pirowski wcisnął ZŁOTY PRZYCISK w pierwszym odcinku nowego sezonu!
W pierwszym odcinku nowego sezonu "Mam Talent!", widzowie byli świadkami niezwykłego momentu, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów programu. 15-letnia Olivia oczarowała jurorów i prowadzących swoim wokalnym występem. Złoty przycisk Janka Pirowskiego zapewnił jej miejsce w gronie półfinalistów oraz występ w odcinku na żywo.

Występ uczestniczki, która na scenie zaprezentowała swoje niezwykłe umiejętności wokalne i instrumentalne, poruszył zarówno jury, jak i publiczność. Po jego zakończeniu, wszyscy skupili się na reakcji jurorów. Wówczas, niespodziewanie, Jan Pirowski, jeden z prowadzących program, podjął decyzję, która zaskoczyła wszystkich!

Olivka, chciałem Cię zapytać, czy nie chcesz być w półfinale? Myślę, że po prostu należy Ci się ten półfinał! (...) Są takie momenty, których jestem absolutnie pewny!
wyznaje Jan Pirowski, jeden z prowadzących program "Mam Talent!"

Ten moment pokazał, że "Mam Talent!" to nie tylko miejsce, gdzie odkrywane są nowe talenty, ale także gdzie celebrowana jest ludzka pasja, determinacja i odwaga. Decyzja Jana Pirowskiego była nie tylko wyrazem uznania dla talentu uczestniczki, ale także manifestacją szacunku dla jej wysiłku i pracy, jaką włożyła w rozwijanie swoich umiejętności.

Mam Talent!: Zobacz "złoty" występ Olivii Hausner

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Mam Talent!: Olivia Hausner
Mam Talent!: Olivia Hausner

"Mam Talent!" - Kim jest Olivia Hausner?

Olivia jest uczennicą I klasy liceum o profilu biol-chem-mat, jednak swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i studiować na Akademii Muzycznej. Rodzice Olivii zauważyli, że kocha śpiewać, gdy miała 4 lata. Wtedy zapisali ją na zajęcia wokalne do miejscowego Domu Kultury. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej i grać na skrzypcach. Obecnie, Olivia dalej kontynuuje naukę śpiewu w Domu Kultury oraz gry na skrzypcach w szkole muzycznej II stopnia, ponad to jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz kapeli „Lasowianka”.

"Mam Talent!" - Najpopularniejsze talent-show powraca!

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

Mam Talent!: Agnieszka Woźniak-Starak o wyzwaniu, jakim jest współprowadzenie programu
Mam Talent!: Marcin Prokop ocenia zmiany w składzie jury.

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości