Marcin Prokop o nowej roli w "Mam Talent" i współpracy z Julią Wieniawą. "Dla młodych ludzi może być wzorem"

Mam Talent!: Marcin Prokop ocenia zmiany w składzie jury.
Wielkimi krokami zbliża się premiera 15. sezonu programu "Mam Talent!". W zbliżającej się edycji przy stole jurorskim zasiądą: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i dotychczasowy prowadzący - Marcin Prokop, który opowiedział nam o swojej nowej roli w talent-show.
Mam Talent!: Marcin Prokop
Mam Talent!: Marcin Prokop

"Mam Talent!" - Marcin Prokop o zmianach w nowym sezonie

Po półtorarocznej przerwie do wiosennej ramówki TVN powraca najpopularniejszy talent-show w naszym kraju - "Mam Talent!". W 15. sezonie nadszedł czas zmian. W nowej edycji talenty uczestników oceniać będzie nowe jury, w składzie którego zasiądą: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Panel sędziowski, uzbrojony w złoty i czerwone przyciski będzie decydował o talentach wszystkich śmiałków.

Marcin Prokop, który tak samo, jak Agnieszka Chylińska jest nieodłącznym elementem programu od piętnastu sezonów, podzielił się swoim zdaniem na temat zmian w programie"

Agnieszka to filar i ikona tego programu. Bez niej nikt sobie "Mam Talent!" nie wyobraża. Julia jest osobą bardzo młodą, ale już w show-biznesie bardzo doświadczoną, a przy okazji niesamowicie pracowitą [...] W związku z tym myślę, że dla młodych ludzi może być wzorem tego, jak w tym trudnym kotle sobie poradzić.
wyznaje Marcin Prokop
Mam Talent!: Marcin Prokop o swojej nowej roli w programie

Marcin Prokop o debiucie jako juror w "Mam Talent!"

Dla prowadzącego Dzień Dobry TVN nie będzie to debiut w roli jurora. Wystąpił gościnnie w pierwszym sezonie programu "Mask Singer". Zapytaliśmy go, jak sprawdzi się w nowej roli i jakim jurorem będzie. Oto, co nam odpowiedział:

Jestem człowiekiem, który lubi ludzi, który jest empatyczny i potrafi wczuć się w rolę osoby, która ma wielkie marzenie i chce je spełnić na scenie "Mam Talent!". Jestem w tym programie od kilkunastu lat i wiem dokładnie, co czuje każdy wkraczający na naszą wielką scenę. Będę tych ludzi wspierał całym sobą.
przyznał nowy juror

Co nowego w 15. edycji?

Program „Mam Talent!” znów otwiera swoje podwoje dla najbardziej utalentowanych jednostek w kraju. Tancerze, muzycy, akrobaci, iluzjoniści, komicy i inni zdolni artyści będą mieli okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności przed wymagającym jury i entuzjastyczną publicznością. W tej edycji nie zabraknie także uczestników o niebanalnych zainteresowaniach i niezwykłych talentach. Wprowadzone zmiany scenograficzne z pewnością przyciągną uwagę widzów. Oprawa graficzna została odświeżona, gdzie kolory fioletowy i srebrny ustąpiły miejsca intensywnym odcieniom granatu, czerwieni i złota. Cała sceneria castingowa będzie przenosząca widzów w klimat nocnego miasta, co dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter tegorocznej edycji.

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!