Julia Wieniawa gotowa na nietuzinkowe talenty w "Mam Talent!" – Rozmowa z nową jurorką przed startem 15. sezonu.

Mam Talent!: Julia Wieniawa opowiada o nastawieniu przed programem!
Już niebawem rusza piętnasty sezon jednego z najbardziej uwielbianych talent-show w Polsce, "Mam Talent!". Porozmawialiśmy z nową jurorką - Julią Wieniawą. Zobaczcie, jakie jest jej nastawienie przed początkiem nowej przygody!
Mam Talent!: Julia Wieniawa
Mam Talent!: Julia Wieniawa

Przed pierwszymi castingami redakcja tvn.pl miała okazję porozmawiać z Julią Wieniawą na temat jej oczekiwań i planów jako jurorki w tym popularnym programie rozrywkowym. Wprowadzenie nowego jurora zawsze oznacza nowe spojrzenie na talent-show, co zapowiada emocjonujący 15. sezon programu. Julia, będąc samą artystką i osobą z wieloma zainteresowaniami, może przynieść świeże spojrzenie i unikalną perspektywę do oceny występów uczestników.

Nastawiam się na obejrzenie wielu przepięknych występów wokalnych czy tanecznych. Nie mogę się doczekać takich nietuzinkowych, oryginalnych talentów, bo właśnie po to jest ten program, żeby zapraszać ludzi, różnych 'freaków', którzy mają pasję z kosmosu, i na takich ludzi czekam
Julia Wieniawa

Nowa jurorka wyraźnie podkreśliła, że poszukuje czegoś wyjątkowego, czegoś, co wyróżni się spośród innych występów. Jej entuzjazm wobec różnorodności talentów jest widoczny, co zapowiada emocjonujący sezon pełen niespodzianek.

Obok Julii Wieniawy w jury zasiądą również Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska, tworząc trójkę ekspertów gotową odkrywać nowe talenty. Z pewnością widzowie mogą się spodziewać dynamicznych, pełnych pasji ocen i komentarzy.

Premiera 15. sezonu "Mam Talent!" zbliża się wielkimi krokami, a fani programu nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak Julia Wieniawa poradzi sobie w roli jurorki i jakie niezwykłe talenty pojawią się na scenie. Oglądajcie "Mam Talent!" na antenie TVN, aby być świadkami fascynujących występów i emocji, jakie przyniesie kolejny sezon tego fenomenalnego show!

Więcej materiałów znajdziecie na naszych Social Mediach:

FACEBOOK

INSATGRAM

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie