"Zamknęłaś usta niedowiarkom". Marcin Prokop o występie Widuto, który był złotym przyciskiem

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ zespołu Widuto
Ta niezwykle utalentowana grupa, będąca jednym z najbardziej obiecujących odkryć tegorocznego sezonu, skorzystała z nadanej im szansy i zaprezentowała widowisko, które z pewnością zapadnie w pamięci publiczności na długo.
Mam Talent!: Widuto
Mam Talent!: Widuto

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ "Widuto"

W trzecim półfinale programu "Mam Talent!" publiczność została oczarowana niezwykłym występem zespołu "Widuto". Wyjątkowy głos wokalistki, harmonie i instrumenty sprawiły, że publiczność nie mogła oderwać od nich wzroku. Zespół "Widuto" zaprezentował się z niezwykłą pewnością siebie i profesjonalizmem, emanując energią i pasją do muzyki. Ich wykonanie było dynamiczne, pełne emocji i wzbudzało silne reakcje wśród publiczności i jurorów.

Mam Talent!: Widuto
Mam Talent!: Widuto

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Platynowy przycisk
Mam Talent!: Fajerwerki na scenie! Jurorzy przyznali platynowy przycisk

"Mam Talent!" - Kim jest "Widuto"?

Zespół powstał w 2021 roku z inicjatywy rodzeństwa – Natalii i Mateusza. Zaczęło się od spontanicznej sesji improwizacyjnej w rodzinnym domu na wsi w Kalnie, gdzie w jedno popołudnie napisali utwór „Ćmienie”. Do grupy niedługo później dołączył gitarzysta Wiktor. Każdy z członków zespołu jest związany z muzyką od wielu lat, osobno osiągali mniejsze i większe sukcesy przed rozpoczęciem działalności jako Widuto. Mateusz i Wojciech są samoukami i zaczęli grać na gitarach jako nastolatkowie, Natalia śpiewa od czasów szkoły podstawowej.

Wojciech współpracował m.in. z Maćkiem Musiałowskim, a Natalia dzieliła scenę z Wojciechem Cugowskim. Żadne z nich nie ma muzycznego wykształcenia i zawodowo związani są z innymi dziedzinami: Natalia jest ghostwirterką, Mateusz – informatykiem, a Wojtek – nauczycielem. Muzyka i chęć jej tworzenia jest tym co ich łączy, daje im radość oraz satysfakcję.

Mam Talent!: Zobacz występ zespołu "Widuto"

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 2. odcinku na żywo?

Drugi odcinek na żywo popularnego programu "Mam Talent!" dostarczył widzom niezapomnianych emocji. Michał Skubida, który poraził swoim niezwykłym talentem iluzjonisty, triumfował zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się niezaprzeczalnym fenomenem wśród wszystkich uczestników, zdobywając serca publiczności i stając się ich jednoznacznym faworytem.

Następnie, przyszła pora na wybranie drugiego finalisty spośród naszych utalentowanych uczestników - Teo Tomczuka oraz Beniamina Niedźwiedzia „Bearjamina". To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu widzów. Wyboru dokonują jurorzy programu, który z odcinka na odcinek jest coraz trudniejszy.

W rezultacie, decyzją Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa do wielkiego finału zakwalifikował się Teo Tomczuk , który teraz ma szansę na dalszą walkę o zwycięstwo.

Warto podkreślić, że w drugim półfinale popularnego talent-show, Filip Drogos, zaskoczył wszystkich swoją wyjątkowym występem. Jurorzy, niezmiernie zachwyceni jego talentem, postanowili przyznać mu platynowy przycisk, dzięki któremu jest pewny udziału w finale.

Kto wygrał drugi półfinał "Mam Talent!" i powalczy w finale? Zaskoczenie!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości