"Wywołujesz u mnie zespół niespokojnej nogi". Julia Wieniawa stepuje razem z Igorem

"Szamańskie, uwodzicielskie". Marcin Prokop podziwia występ Vitalija
W drugim półfinale 15. edycji programu "Mam Talent", publiczność była świadkiem niezwykłego występu Igora Bezdieniezhnkha, który zaprezentował pokaz stepowania.
Mam Talent!: Igor Bezdieniezhnkh
Mam Talent!: Igor Bezdieniezhnkh

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Igora Bezdieniezhnkha!

Igor Bezdieniezhnkh, choreograf i nauczyciel tańca o 16-letnim doświadczeniu w stepowaniu, pokazał, że jest prawdziwym mistrzem swojego fachu. Jego perfekcjonizm i oddanie sztuce stepowania nie pozostały niezauważone przez jurorów. Technika, precyzja i ekspresja w tańcu poruszyły wszystkich obecnych.

Wywołujesz u mnie zespół niespokojnej nogi!
- skomentowała Julia Wieniawa
Mam Talent!: Igor Bezdieniezhnykh
Mam Talent!: Igor Bezdieniezhnykh

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest Igor Bezdieniezhnkh?

Igor z zawodu jest choreografem i nauczycielem tańca. Stepowaniem zajmuje się od 16 lat. Miłość do stepu zaczęła się, gdy miał 12 lat i zobaczył występ syna swojego przyszłego nauczyciela. Usłyszał, że prawdziwy stepujący tancerz musi nauczyć się różnych stylów tanecznych, więc jego rodzice zaczęli szukać konserwatoriów w Europie, gdzie Igor mógłby rozwijać swoje umiejętności. W związku z tym w wieku 15 lat przeprowadził się z Ukrainy do Pragi Czeskiej, by uczyć się w tamtejszym konserwatorium tańca i uczęszczać na warsztaty stepowania. Przeniósł się tam sam, bez znajomości języka - jego rodzina została w Ukrainie.

Ma ogromne wsparcie od swoich rodziców - od najmłodszych lat jeździli z nim na zawody po całej Europie. W wolnym czasie Igor lubi przebywać na łonie natury, szczególnie w górach. Uwielbia również jazdę samochodem. W przyszłości chciałby mieć swoje własne, duże studio tańca i zostać bardzo znanym choreografem na skalę światową.

Mam Talent!: Igor Bezdieniezhnkh na scenie!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Pierwszy odcinek na żywo programu "Mam Talent!" dostarczył widzom nie tylko wyjątkowych emocji, ale także wzruszeń i niespodzianek. Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem.

Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Tymoteusz Sobczyk zaskoczony decyzją widzów: "Jestem w szoku!"
"Było dużo więcej stresu". Olivia Hausner opowiada o swoich wrażeniach z programu

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!