"Królowa słodyczy". 7-letnia Liwia rozwaliła scenę.

"Królowa słodyczy". 7-letnia Liwia rozwaliła scenę.
Na półfinałowej scenie "Mam Talent!" pojawiła się Liwia Łaszewska, tancerka z wielkim sercem i talentem. Jej historia zaczęła się już w wieku dwóch lat, kiedy zainteresowała się muzyką i tańcem. Rodzice niezwłocznie wsparli jej pasję, zapisując ją na zajęcia z rytmiki. Już w wieku czterech lat Liwia wkroczyła na parkiet szkoły tańca, by odkryć w sobie talent hip-hopowca. Jak poradziła sobie na naszej scenie? Zobacz!
Mam Talent!: Liwia Łaszewska
Mam Talent!: Liwia Łaszewska

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Liwii Łaszewskiej

W drugim półfinale na scenie "Mam Talent!", Liwia Łaszewska zaprezentowała nie tylko umiejętności taneczne, ale także odwagę i determinację, której nie brakuje tej małej, lecz wielkiej artystce. Jej występ był prawdziwym popisem energii i ekspresji, który porwał zarówno jury, jak i publiczność.

Mam Talent!: Liwia Łaszewska
Mam Talent!: Liwia Łaszewska

Czy mała księżniczka hip-hopu zdobędzie serca widzów i zapewni sobie miejsce w finale? Trzymajcie kciuki za Liwię Łaszewską, bo dzisiejszy występ z pewnością pozostawił w naszej pamięci ślad emocji i talentu!

Mam Talent! - kim jest Liwia Łaszewska?

Liwia jako dwulatka zaczęła przejawiać zainteresowanie muzyką i tańcem. Kiedy skończyła 4 lata, rodzice zapisali ją do jej pierwszej szkoły tańca, na zajęcia z rytmiki. Rok później zmieniła miejsce treningów i zaczęła uczęszczać na hip-hop. W wieku 6 lat postanowiła rozpocząć naukę poppingu, samodzielnie ucząc się z teledysków. Następnie trafiła pod skrzydła Macieja Sheva Mołdocha (finalista 8. Edycji programu „Mam Talent!”), który wraz z żoną uczy Liwię w szkole Soul Boogie.

Livia próbowała też baletu, ale kiedy przyszła na zajęcia w dresach i zobaczyła dziewczyny w tiulowych spódniczkach, postanowiła zostać przy hip-hopie i poppingu. Dziewczynka ma na swoim koncie wiele złotych medali (Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Polski w hip hopie i poppingu w kategorii solo do lat 7).

OGLĄDAJ MAM TALENT W PLAYER.PL

Mam Talent! - zobacz castingowy występ Liwii!

W 3. odcinku wśród uczestników pojawiła się Liwia Łaszewska, czyli mistrzyni świata i Polski w hip hopie i poppingu w swojej kategorii wiekowej! 7-latka będzie miała okazję zaprezentowała swoje niezwykłe umiejętności na szeroką skalę. Jurorzy byli wniebowzięci po jej pokazie tańca. Liwia, to bardzo skromna dziewczynka, która jak sam powiedziała, nie lubi chwalić się swoimi sukcesami. Za namową jurorów podzieliła się z nimi jedną informacją. Przyznała, że jest już mistrzynią świata w swojej kategorii wiekowej. Po tej wiadomości jury było pod jeszcze większym wrażeniem jej umiejętności.

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości