"Ten kosmos wychodzi z samego serca". Takiego występu Julia Wieniawa się nie spodziewała

"Ten kosmos wychodzi z samego serca". Takiego występu Julia Wieniawa się nie spodziewała
W drugim odcinku na żywo programu "Mam Talent" na scenie pojawił się Beniamin "Bearjamin" Niedźwiedź. Jego pokaz gry na handpanie sprawił, że wszyscy obecni w studio wsłuchiwali się w magiczne dźwięki tego wyjątkowego instrumentu.
Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź
Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Beniamina Niedźwiedzia „Bearjamina"!

Półfinałowy występ Beniamina był niezapomnianym przeżyciem zarówno dla publiczności, jak i jurorów. Jego osobowość, połączona z niezwykłymi umiejętnościami muzycznymi, sprawiła, że wszyscy byli oczarowani pokazem tego półfinalisty. Jurorzy wyrazili pełne uznanie, podkreślając oryginalność i pasję, jaką "Bearjamin" wkłada w swoją muzykę.

Beniamin "Bearjamin" Niedźwiedź ma wielkie plany na przyszłość. Chce wydać swój pierwszy solowy album, rozwijać swoją karierę muzyczną, aby móc tworzyć ścieżki dźwiękowe do filmów oraz efekty dźwiękowe. Jego występ w półfinale "Mam Talent" to kolejny krok na drodze do realizacji tych marzeń.

Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź „Bearjamin”
Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź „Bearjamin”

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest Beniamin Niedźwiedź "Bearjamin"?

Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź
Mam Talent!: Beniamin Niedźwiedź

Beniamin przygodę z instrumentami perkusyjnymi i rytmiką zaczął w wieku 4 lat, kiedy mama zabrała go na koncert rockowy znajomych – wtedy zakochał się w perkusji. Z czasem rozpoczął edukację indywidualną u perkusisty Filharmonii Narodowej, ale pomiędzy zajęciami zaczęło mu brakować instrumentów perkusyjnych i tak rozwinęła się miłość do beatboxu. Lata później odkrył instrument spełniający wszystkie jego marzenia muzyczne – handpan. Podjął odważną decyzję o nabyciu tego wyjątkowego instrumentu mimo, że cena wykraczała daleko poza możliwości finansowe. Niedługo później rzucił pracę grafika komputerowego i wyjechał w podróż życia, która prowadziła przez Barcelonę, Wyspy Kanaryjskie, po Szkocję, Szwajcarię i inne kraje. Podróż finansował grając na handpanie na ulicach.

Mam Talent!: Zobacz występ Beniamina Niedźwiedzia!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Pierwszy odcinek na żywo programu "Mam Talent!" dostarczył widzom nie tylko wyjątkowych emocji, ale także wzruszeń i niespodzianek. Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem.

Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Tymoteusz Sobczyk zaskoczony decyzją widzów: "Jestem w szoku!"
Mam Talent!: Olivia Hausner o wsparciu przyjaciół

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości