"Żaden człowiek mnie tak na kartach nie wyrolował". Tego występu nikt nie zapomni

"Żaden człowiek mnie tak na kartach nie wyrolował". Tego występu nikt nie zapomni
Michał Skubida, który jest iluzjonistą, w swoim półfinałowym występie zaprezentował wyjątkowy pokaz sztuczek, który zachwycił publiczność oraz jurorów. Jego talent w manipulacji kartami oraz inne magiczne triki sprawiły, że jego występ zostanie zapamiętany na długo.
Mam Talent!: Michał Skubida
Mam Talent!: Michał Skubida

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Michała Skubidy!

To nie pierwszy raz, kiedy Michał zachwyca swoją sztuką. Zawodowym iluzjonistą stał się po wielu latach nauki i ciężkiej pracy. Jego występy nie tylko zyskują uznanie publiczności na różnych eventach, ale także zbierają pochwały jurorów programu "Mam Talent". Ich ocena była wyjątkowo pozytywna, doceniając zarówno umiejętności techniczne, jak i charyzmę Michała na scenie.

Marzeniem Michała jest nie tylko kontynuowanie kariery jako iluzjonista, ale także zaprezentowanie swoich niezwykłych talentów na wielkich scenach zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”
Mam Talent!: Michał Skubida „Skubi”

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest Michał Skubida "Skubi"?

Mam Talent!: Michał Skubida
Mam Talent!: Michał Skubida

Michał jest zawodowym iluzjonistą, który swoją przygodę z tą sztuką zaczął jako nastolatek. Pasja narodziła się po obejrzeniu filmu „Wielki Szu” – zaimponowały mu sztuczki, które tam zobaczył oraz to, że dzięki kartom iluzjoniści „mogą wyjść z każdej opresji”. Na początku uczył się z YouTube, z forum internetowego, dopiero potem zaczął trafiać na spotkania iluzjonistów. Największe wsparcie miał zawsze w tacie - to on motywował go do dalszej nauki iluzji i poprawy swojej prezencji, załatwiał mu kursy, dawał możliwość zarobku, aby mógł jeździć na spotkania magików.

Mam Talent!: Zobacz występ Michała Skubidy!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Pierwszy odcinek na żywo programu "Mam Talent!" dostarczył widzom nie tylko wyjątkowych emocji, ale także wzruszeń i niespodzianek. Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem.

Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Finalista Tymoteusz Sobczyk w ogniu pytań Janka Pirowskiego
Znamy już pierwszych finalistów 15. edycji programu "Mam Talent!"

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!