"W niejednej remizie alarm dziś zadzwonił". Tom THE SPICE rozgrzał publiczność

Mam Talent!: Tom THE SPICE
Mam Talent!: Tom The Spice na scenie!
Zobaczcie odważny, lecz niezwykły występ "Tom The Spice", który zaskoczył i zaintrygował wszystkich obecnych w studio programu "Mam Talent!".
Mam Talent!: Tom THE SPICE
Mam Talent!: Tom THE SPICE

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ "Tom The Spice"

Jego występ w "Mam Talent!" był połączeniem dynamicznej choreografii, eleganckiego kostiumu i subtelnego, lecz pełnego wdzięku ruchu. "Tom The Spice" emanował pewnością siebie i pasją do burleski, co nie pozostawiło widowni obojętną. Uczestnik wyraził swoje indywidualne podejście do sztuki oraz umiejętność wywoływania emocji u widzów.

Mam Talent!: Tom THE SPICE
Mam Talent!: Tom THE SPICE

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest "Tom The Spice"?

"Tom The Spice" czyli Tomasz Jakowienko jest projektantem mody oraz nauczycielem tańca. Studiował w krakowskich szkołach artystycznych projektowanie odzieży. Ma własną markę odzieżową. Jego największą miłością jest taniec oraz kreowanie wizerunku, zarówno wizualnego jak i ruchowego. Burleską zajmuje się od 4 lat, po wielu doświadczeniach tanecznych na scenach, parkietach turniejowych, salach tanecznych odkrył swoje zamiłowanie do burleski. Urzekł go łatwy kontakt z publicznością, zabawa z nią poprzez dowcip, dystans do siebie oraz samoakceptacja. Doświadczenie w tym temacie zdobywał początkowo na wolnych scenach, potem na profesjonalnych scenach burleskowych. W tym momencie "Tom The Spice" występuje na największych wydarzeniach burleskowych w Polsce

TOM THE SPICE na scenie Mam Talent!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 2. odcinku na żywo?

Drugi odcinek na żywo popularnego programu "Mam Talent!" dostarczył widzom niezapomnianych emocji. Michał Skubida, który poraził swoim niezwykłym talentem iluzjonisty, triumfował zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego występ stał się niezaprzeczalnym fenomenem wśród wszystkich uczestników, zdobywając serca publiczności i stając się ich jednoznacznym faworytem.

Następnie, przyszła pora na wybranie drugiego finalisty spośród naszych utalentowanych uczestników - Teo Tomczuka oraz Beniamina Niedźwiedzia „Bearjamina". To właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu widzów. Wyboru dokonują jurorzy programu, który z odcinka na odcinek jest coraz trudniejszy.

W rezultacie, decyzją Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy i Marcina Prokopa do wielkiego finału zakwalifikował się Teo Tomczuk , który teraz ma szansę na dalszą walkę o zwycięstwo.

Warto podkreślić, że w drugim półfinale popularnego talent-show, Filip Drogos, zaskoczył wszystkich swoją wyjątkowym występem. Jurorzy, niezmiernie zachwyceni jego talentem, postanowili przyznać mu platynowy przycisk, dzięki któremu jest pewny udziału w finale.

Mam Talent!: Michał Skubida po zwycięstwie w 2. półfinale!
Kto wygrał drugi półfinał "Mam Talent!" i powalczy w finale? Zaskoczenie!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości