Jurorzy wstali z krzeseł! Ten pokaz Filipa Drogosa przejdzie do historii "Mam Talent!"

Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos - występ finałowy
Źródło: TVN
W finale 15. edycji programu "Mam Talent!" Filip Drogos, utalentowany akrobata specjalizujący się w występach pole dance, po raz kolejny zaprezentował swoje niesamowite umiejętności.
Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

"Mam Talent!" - zobacz finałowy występ Filipa Drogosa!

Finałowy występ Filipa Drogosa w 15. edycji programu "Mam Talent!" był niezapomniany. Jego sprawność fizyczna, połączona z artystyczną wrażliwością, sprawiła, że stał się jednym z najbardziej wyrazistych uczestników tej edycji.

Kulminacją występu była seria dynamicznych figur, które wydawały się łamać prawa fizyki. Filip, zawieszony w powietrzu, wykonywał skomplikowane akrobacje, które wymagały nie tylko niewiarygodnej siły, ale także doskonałej koordynacji i odwagi.

Platynowy przycisk
Mam Talent!: Fajerwerki na scenie! Jurorzy przyznali platynowy przycisk
Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

"Mam Talent!" - Kim jest Filip Drogos?

Filip z wykształcenia jest socjologiem i elektroradiologiem - od pół roku zajmuje się medycyną nuklearną i pracuje w klinice, która zajmuje się leczeniem przy pomocy izotopów. Wychował się w małej wsi Kamień Krajeński, jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął mając 13 lat od samodzielnej nauki jazzu i modern jazzu. Uczył się z internetu, intuicyjnie, czasami jeździł na turnieje, gdzie podpatrywał uczestników. W 2015 roku wziął udział w YCD (odpadł na etapie bootcampu) po tym wydarzeniu zdecydował się na taneczną emeryturę. Wytrzymał 4 miesiące i zaczęło brakować mu współzawodnictwa i adrenaliny - jako 2 mężczyzna w Polsce postanowił spróbować pole dance art. W 2021 roku został Mistrzem Polski i Europy w kategorii Pole Dance Art.

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Sobotni odcinek programu "Mam Talent!" zakończył się ogromnym sukcesem dla dwóch wyjątkowych artystów. Po serii poruszających i zaskakujących występów, to Alicja Andrukajtis i Muza zdobyły największe uznanie widzów.

W kolejnej części wieczoru, nastąpiło wybranie drugiego finalisty. Oliwia Miś i Zosia Sylwestrowicz oraz Franciszek Dubiel - to właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o ostatecznym wyborze pozostawiono jurorom programu. W rezultacie, bilet do wielkiego finału otrzymała Oliwia Miś! Natomiast dzika karta wędruje do zespołu "Teddy's Army", który zajmuje ostatnie miejsce w finale 15. edycji!

Zapraszamy wszystkich widzów do śledzenia finałowego odcinka programu "Mam Talent!" i wspierania swoich ulubionych uczestników w walce o tytuł największego talentu.

Za nami ostatni półfinał "Mam Talent!"

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości