Którzy uczestnicy Hotelu Paradise mają ze sobą konflikt? "Nie wiążę przyszłości z tymi ludźmi"

Hotel Paradise 8. Kto pokłócił się po programie?
Za nami finał 8. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy zdradzili nam, kto z kim trzyma się najbliżej, a kto ze sobą w ogóle nie rozmawia. Sprawdź, co wydarzyło się po programie.

Kto dalej utrzymuje kontakt z uczestników Hotel Paradise?

Od zakończenia nagrań 8. edycji programu minęło trochę czasu. Wiele się wówczas wydarzyło między uczestnikami. Kto dalej utrzymuje ze sobą kontakt?

O dziwo każdy ma ze sobą kontakt, jakiś taki mniejszy, większy
powiedział Kuba.

Dominika przyznała, że najlepsze relacje utrzymuje z Emilką i Olą. Kuba natomiast wymienił Bartka.

Ja mam kontakt z Luizą, czasem z Agnieszką, bo jesteśmy z tego samego miasta, więc byłyśmy dwa razy na kawie i tyle. Ja też jakoś bardzo nie wiążę przyszłości z tymi ludźmi
wyznała Ada.

Bartek zaznaczył, że mieszka w Poznaniu, więc kontakt z innymi uczestnikami jest utrudniony, ponieważ nikt w programie nie pochodzi z tego miasta. Gdyby miał jednak wymienić, z kim ma najlepszy kontakt, wskazałby Kubę, Jędrzeja, Janka, Daniela i Antka. Jego kontakt z Michałem znacznie osłabł, choć w programie, to właśnie on był najlepszym kolegą Bartka. Ada dodała również, że kontakty koleżeńskie są w porządku, ale nie chce z nikim spotykać się na siłę, by wspólnie "pooznaczać" się w mediach społecznościowych.

Konflikty, których nikt się nie spodziewał

Jędrek zdradził, że pare razy po programie zdarzyły się konflikty, głównie między dziewczynami, ponieważ męska część mieszkańców Hotelu była ze sobą raczej zgodna. Nie zgodziła się z nim Agnieszka, mówiąc, że i takie sprzeczki miały miejsce. Jako przykład podała sytuację Jędrzeja z Natalią.

Była jedna sytuacja w Hotelu, kiedy przy barze rozmawiałem z Bartkiem i powiedziałem, że coś Natalia zaczyna kręcić. I po chwili podszedłem do Agnieszki, mówiąc, że pewnie parę pytań do Agnieszki na Pandorze było od Natalii. Jej to się nie spodobało, że tak mogłem powiedzieć, ja - wujas
przyznał Jędrek.

Bartek i Ada zdradzili, że zawiedli się bardzo na Michale podczas finałowego odcinka. To właśnie z nim Bartek najbardziej się kolegował, podczas gdy chłopak wybrał Agnieszkę i Jędrka, jako parę mającą stanąć na ścieżce lojalności. Głosy Michała i Natalii były decydujące.

Ja wiedziałem, że złożył jakąś obietnicę Jędrkowi, że stanie za nim, jeśli będzie taki finał - ja i Jędrek, ale równie dobrze mógł sobie darować taką obietnicę. Był moim najlepszym kumplem w Hotelu przez cały pobyt, wspieraliśmy się, pomagaliśmy sobie, no i na końcu wbił mi nóż w plecy
stwierdził Bartek.

Chłopak wyznał też, że był zły za to, że nie oni wygrali program. Powiedział, że nie obwiniał Jędrka, ale ma żal do Agnieszki, że "zmanipulowała innych uczestników i dzięki temu doszła do finału". Bartek wyznał, że zawiódł się również na kilku osobach podczas finałowego głosowania.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości