Zobacz kulisy ostatniego półfinału "Mam Talent!"

Za nami ostatni półfinał "Mam Talent!"
Po emocjonujących dziesięciu występach, dwoje uczestników triumfowało, zdobywając przepustkę do wielkiego finału programu. Jesteście ciekawi, co wydarzyło się podczas 4. odcinka na żywo? Zobaczcie materiał wideo!
Mam Talent!
Mam Talent!

"Mam Talent!" - Alicja Andrukajtis i Muza oraz Oliwia Miś w finale programu!

Ostatni półfinał programu "Mam talent!" przyniósł emocje, wzruszenia i niezapomniane chwile. Wśród uczestników rywalizujących o miejsce w wielkim finale znalazły się niesamowite osobowości, jednak to występ Alicji Andrukajtis i jej psa Muzy skradł serca publiczności i jury, zapewniając im pierwsze miejsce.

W rozmowie z Jankiem Pirowskim, Alicja podzieliła się swoimi wrażeniami, opowiadając o relacji, jaka łączy ją z Muzą.

Nasza obustronna współpraca, nasze dopełnienie... Generalnie, miłość moja, miłość Muzy - tak to zagrało!
- skomentowała Alicja Andrukajtis

Drugie miejsce w finale zapewniła sobie Oliwia Miś, która w swoim występie poruszyła publiczność swoją szczerością i wyjątkową barwą głosu. W rozmowie z Jankiem Pirowskim, prowadzącym program, uczestniczka nie ukrywała zaskoczenia z osiągnięcia tego sukcesu.

Nie wierzyłam, że może się udać. Ciężko to opisać. Dziękuję bardzo - po prostu!
- skomentowała Oliwia Miś

Obie finalistki udowodniły, że talent, pasja i ciężka praca mogą przynieść spektakularne rezultaty. Zapraszamy wszystkich widzów do śledzenia finałowego odcinka programu "Mam Talent!" i wspierania swoich ulubionych uczestników w walce o tytuł największego talentu.

Finał programu odbędzie się 18 maja o godzinie 20:00 w TVN i Player.pl.

Mam Talent!: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski
Mam Talent!: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu?

Sobotni odcinek programu "Mam Talent!" zakończył się ogromnym sukcesem dla dwóch wyjątkowych artystów. Po serii poruszających i zaskakujących występów, to Alicja Andrukajtis i Muza zdobyły największe uznanie widzów.

W kolejnej części wieczoru, nastąpiło wybranie drugiego finalisty. Oliwia Miś i Zosia Sylwestrowicz oraz Franciszek Dubiel - to właśnie oni zajęli drugie i trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Decyzję o ostatecznym wyborze pozostawiono jurorom programu. W rezultacie, bilet do wielkiego finału otrzymała Oliwia Miś! Natomiast dzika karta wędruje do zespołu "Teddy's Army", który zajmuje ostatnie miejsce w finale 15. edycji!

Mam Talent!
Mam Talent!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości