Kuchenne Rewolucje

odcinek 3, sezon 4

Kuchenne Rewolucje

Nowogród i okolice to kraina miodem i piwem płynące. To stąd pochodzi „miód kurpiowski” znany od setek lat. A okoliczne browary produkują słynne piwa miodowe. To tutaj znajduje się restauracja Panorama, usytuowana na skarpie z przepięknym widokiem na lasy i Narew. Klientów jednak w niej brak, za to zarządzających jest za dużo. Jaki pomysł na odświeżenie tego miejsca ma Magda Gessler?

Jeśli ktoś zawita w te strony na pewno zakocha się w tym miejscu i wróci tu ponownie. Ale żeby tu wrócić, najpierw musi tu dotrzeć. A to niestety nie lada wyczyn. Lokal mieści się na tyłach starej spółdzielni, która jest odstraszająca ruiną. Mało również kto wie, że w tym miejscu można dobrze zjeść na codziennie, a nie tylko podczas imprez zamkniętych.

Ale Panoramie nie tylko brakuje promocji. Brakuje jednego zarządzającego, bo w tym lokalu właścicieli jest trzech. Mama Anna i dwóch synów Przemek i Bartek. Każdy ma swoje zadania i na pozór wszystko gra, a jednak klientów brak.

Tym razem Magda Gessler będzie miała utrudnione zadanie. Bo jak tu się skupić na rewolucji w tak pięknych okolicznościach przyrody?

Aktualności