Wiosenna ramówka TVN. "Kuba Wojewódzki" powraca od 5 marca!

Kuba Wojewódzki: "Ależ to będzie otwarcie". Nowy sezon od wtorku 5 marca!
"Kuba Wojewódzki" to dowód na to, że nieważna jest metryka, ale to, co nigdy się nie starzeje – jakość! Przed nami 21. (!) sezon najpopularniejszego i budzącego największe emocje talk-show w Polsce. Czym zaskoczy nas i swoich gości tym razem Kuba Wojewódzki, który niczym wino, im starszy tym wytrawniejszy?

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

"Kuba Wojewódzki" wraca do TVN!

Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z ich fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i Blowek
Kuba Wojewódzki i Blowek
Źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego

UWAGA: Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski.

podziel się:

Pozostałe wiadomości