Nikt nie przewidział decyzji Ady. Kogo wyrzuci z programu "Hotel Paradise 8"?

Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie
Rajskie Rozdanie okazało się jednym z najbardziej zaskakujących w historii programu. Po raz pierwszy na krzesłach mogli usiąść zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Pierwsze mieszane Rajskie Rozdanie w historii programu

Nieuniknione decyzje zbliżały się wielkimi krokami, a uczestnicy musieli zmierzyć się z wieloma dylematami. Rajska Wyrocznia rozwiała tylko część wątpliwości, a emocje sięgnęły zenitu.

Rajskie Rozdanie okazało się jednym z najbardziej zaskakujących w historii programu. Po raz pierwszy na krzesłach mogli usiąść zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Bezpieczeństwo wygrali: Janek, Agnieszka, Jędrek, Ada i Kacper. Dwie pary - Oskar i Dominika oraz Michał i Natalia - znalazły się w trudnej sytuacji, ponieważ nie mogły ponownie połączyć się w swoje pary.

Hotel Paradise 8: Zaskakująca decyzja Ady na Rajskim Rozdaniu

Ada zaskoczyła wszystkich swoim wyborem

Michał wybrał Agnieszkę, a Natalia Jędrka. Bartek, nie mając krzesełka, początkowo nie chciał przeprosić Ady, ale w ostatnim momencie stanął za nią. Oskar, kierując się intuicją, również zdecydował się stanąć za Adą, ryzykując opuszczeniem programu. Dominika z kolei stanęła za Jędrkiem.

Ostatecznie Jędrek wybrał Natalię, co oznaczało, że Dominika musi opuścić program. Niespodziewanie Ada zaskoczyła wszystkich, wybierając Oskara! To oznaczało, że Dominika i Bartek powinni pożegnać się z programem. Ale to nie koniec emocji! Klaudia El Dursi przekazała informację, że jedno z nich dostanie ostatnią szansę na pozostanie w Hotelu Paradise. Kto i dlaczego? Tego dowiemy się już w kolejnym odcinku!

Oglądajcie Hotel Paradise o 20:00 od poniedziałku do czwartku w TVN7 i player.pl

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości