Klaudia El Dursi zrobiła partnerowi niespodziankę w nocy. Nie uwierzycie, co wymyśliła!

Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie
Klaudia El Dursi, znana z popularnego programu "Top Model" i "Hotel Paradise", postanowiła zaskoczyć swojego ukochanego wyjątkową niespodzianką. Całą akcję szczegółowo zrelacjonowała w mediach społecznościowych, a jej fani byli zachwyceni pomysłowością celebrytki.

Klaudia El Dursi: Od Top Model do Hotelu Paradise

Klaudia zdobyła rozgłos jako jedna z najbardziej lubianych uczestniczek "Top Model". Udział w programie zapewnił jej dużą popularność i otworzył drzwi do kariery w mediach. Obecnie Klaudia El Dursi prowadzi randkowy show "Hotel Paradise". Ponadto, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje prawie milion osób. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego, co buduje silną więź z jej społecznością.

Klaudia El Dursi: wyjątkowa niespodzianka dla ukochanego

Niedawno Klaudia El Dursi przygotowała dla swojego partnera Jacka niespodziankę, która zaskoczyła nie tylko jego, ale i jej obserwatorów. Z okazji urodzin Jacka, Klaudia obudziła go w środku nocy, by przekazać mu ważną informację. O godzinie 1:15 w nocy, kiedy wszyscy już spali, Klaudia poinformowała partnera, że mają półtorej godziny na spakowanie się, ponieważ wkrótce wylatują na tygodniowy urlop na Ibizę.

Relacja z tego wydarzenia pojawiła się na Instagramie, gdzie celebrytka opisała swoje przygotowania:

1:15 w nocy. Czekałam, aż wszyscy pójdą spać. Teraz mam jakieś półtorej godziny, żeby nas spakować. To jest niespodzianka. Jacek miał dzisiaj urodziny, rano mu wręczyłam prezent. On absolutnie nie ma o tym pojęcia, że za chwile jedziemy na tydzień na Ibizę

Jej partner początkowo nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Był zachwycony kreatywnością Klaudii i cieszył się na spontaniczny wyjazd. Fani również wyrazili swoje uznanie w komentarzach, pisząc:

Coś przepięknego! 
Jesteś niesamowita! ✨Ten Twój chłop to ma szczęście 🥰
Jezu jaka z Was fajna rodzina... a Ty jesteś śliczna ❤️

Autentyczność i bliskie relacje z fanami

Fani Klaudii El Dursi są zawsze ciekawi jej życia prywatnego i chętnie śledzą jej relacje z codziennych wydarzeń. Celebrytka zdobyła ich serca swoją autentycznością i chętnie dzieli się z nimi swoimi radościami i sukcesami. Jej spontaniczna niespodzianka dla partnera była kolejnym dowodem na to, jak bardzo ceni sobie bliskie relacje i jak wiele radości sprawia jej dawanie przyjemności swoim najbliższym.

Klaudia El Dursi nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością i zaangażowaniem, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jej niespodzianka dla partnera z okazji jego urodzin była strzałem w dziesiątkę i z pewnością na długo zostanie w ich pamięci. Fani celebrytki z niecierpliwością czekają na kolejne relacje i zdjęcia, które Klaudia udostępni na swoim profilu.

Klaudia El Dursi chce mieć trzecie dziecko?

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości