Michał z HP zapytany o relację z Natalią. Zaskakujące słowa

Hotel Paradise: Natalia i Michał
Hotel Paradise 8: Michał Zając
Michał Zając odpadł z 8. edycji "Hotelu Paradise" na ostatniej prostej przed ścisłym finałem. Mężczyzna cieszył się dużą sympatią reszty uczestników. Obecnie utrzymuje kontakt tylko z jedną osobą z programu. Dlaczego?

Relacje Michała Zająca w Hotelu Paradise

Hotel Paradise 8: Randka Natalii i Michała

Michał Zając był wyjątkowo lubianym uczestnikiem 8. edycji "Hotelu Paradise". Do programu wszedł już pierwszego dnia i został w nim aż do Uber Pandory. Na samym początku stworzył parę z Martyną. Ich relacja zapowiadała się bardzo dobrze, jednak dziewczyna odpadła podczas pierwszego Rajskiego Rozdania. Michałowi towarzyszyła też Jessi. Para świetnie się ze sobą dogadywała aż do odpadnięcia dziewczyny. Mężczyzna podczas ostatniej Pandory wyznał nawet, że gdyby Jessica została w programie, to właśnie z nią chciałby być w parze. Ostatnią partnerką, z którą chłopak doszedł aż do tygodnia finałowego była Natalia. Ich relacja opierała się na przyjaźni, choć mężczyzna podkreślał, że jest między nimi również silne pożądanie seksualne.

Kłótnia z Bartkiem - co się stało?

Hotel Paradise: Ada i Bartek komentują finał 8 edycji!

Najlepszym kolegą programowym Michała był Bartek. Mężczyźni trzymali się ze sobą od początku programu, choć Bartek wielokrotnie podkreślał, że zazdrości swojemu koledze sylwetki. Zdarzyło się jednak coś, co przekreśliło na dobre ich kontakty. Podczas finałowego odcinka, gdy Bartek z Adą rywalizowali z Jędrzejem i Agnieszką o ścieżkę lojalności, decydujące głosy mieli Michał i Natalia. Para stanęła po stronie Agi i Jędrka, co Bartek uznał za zdradę. Od tej pory ich relacja znacznie się pogorszyła, a obecnie nie istnieje w ogóle.

Z jaką osobą Michał dalej utrzymuje kontakt?

Michał pojawił się na imprezie poświęconej finałowemu odcinkowi "Hotelu Paradise". Po programie wiele osób dalej utrzymuje ze sobą dobre relacje. Uczestnicy wzajemnie się odwiedzają i informują o tym w mediach społecznościowych. Inaczej jest jednak z Michałem, który ostatnio odpowiedział fanom na pytanie dotyczące jego kontaktów z pozostałymi uczestnikami HP.

Michał o relacjach po programie
Michał o relacjach po programie
Źródło: IG: michal.hotelparadise8

Michał oznajmił, że jedyną osobą, z którą utrzymuje kontakt po programie jest Antek. Obu mężczyzn łączy pasja do siłowni i dbania o sylwetkę. Co jednak stało się z resztą znajomości? Michał był jedną z najbardziej lubianych osób w programie. Z nikim nie miał też otwartego głośnego konfliktu. Jak myślicie, dlaczego Michał odciął się od znajomych z Hotelu?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości