Bartek z "Hotelu Paradise" ma kontrowersyjny plan. Czym zaskoczy fanów?

Hotel Paradise 8: Bartek
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz. 1
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz. 1
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz. 2
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz. 2
Bartek Pankowski to finalista 8. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna został okrzyknięty jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show. Teraz planuje coś zupełnie nowego... Co to będzie?

Bartek ogłosił nowy projekt

Bartek doszedł do finału 8. edycji "Hotelu Paradise" wraz z Adą. Ich relacja dostarczyła fanom wielu emocji. Niestety, nie udało im się stworzyć relacji po programie. Oboje jednak mieszkają aktualnie w tym samym mieście, choć ich drogi nie krzyżują się ze sobą. Ada rozpoczęła karierę muzyczną, Bartek zaś ogłosił na swoim Instagramie, że planuje założyć kanał na platformie "Youtube".

Bartek Pankowski
Bartek Pankowski
Źródło: IG: bartek.hotelparadise8
Moi drodzy, powiem tyle, szybko potrzebny montażysta i kamerzysta. Będziemy robić poj**** rzeczy na polskiego YouTube'a. Będziemy Ameryczką, po prostu Ameryczką, więc jak najszybciej kamerzysta i montażysta i lecimy z tematem
ogłosił Bartek.
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz
Hotel Paradise 8: Bartek o hejcie w sieci, cz. 2

Programowa partnerka Bartka, Ada, przeprowadziła się niedawno do Poznania, gdzie mieszka mężczyzna. Jak zapewniła, to nie on był powodem przeprowadzki, a wytwórnia muzyczna. Dziewczyna zapowiedziała premierę swojego singla na 21 czerwca. Aktualnie pracuje nad klipem. Bartek prowadzi z koleI treningi personalne oraz pracuje nad debiutancką książką. Ogłosił jej premierę jeszcze na ten rok.

"BEAUTIFUL LIES" to powieść inspirowana moimi osobistymi przeżyciami, zmieszana z fantazją, wyobraźnią, gdzie spotykają się wątki toksycznej miłości i intensywnej erotyki. To historia o związkach, które zamiast przynosić szczęście, potrafią ranić i niszczyć. Opowiadam o emocjonalnych wzlotach i upadkach, pasji i bólu, a także o sile, jaką musimy w sobie odnaleźć, by uwolnić się od destrukcyjnych relacji. Każdy kto mnie zna znajdzie w niej moją cząstkę
napisał Bartek na swoim Instagramie.

Mężczyzna bardzo intensywnie wykorzystuje swój czas, wszechstronnie się rozwijając. Czym jeszcze nas zaskoczy?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości