Agnieszka o tajemniczym gościu z HP8. Ma dla niego niespodziankę

Hotel Paradise 8: Agnieszka
Hotel Paradise 8. Czy Agnieszka chciała stworzyć związek z Jędrkiem?
Agnieszka i Jędrzej stanęli w 8. edycji "Hotelu Paradise" na ścieżce lojalności. Ku zaskoczeniu wszystkich, dziewczyna rozbiła kulę na ostatnim polu. Partner szybko wybaczył jej to posunięcie, a ich wspólna historia nie skończyła się po programie. Czy to właśnie Jędrzej będzie tajemniczym gościem Agnieszki?

Kto z programu odwiedzi Agnieszkę?

Agnieszka i Jędrzej tworzyli najbardziej stabilną parę w "Hotelu Paradise". Trzymali się ze sobą już od pierwszego odcinka. Choć Agnieszka oszukała partnera na ostatniej prostej i rozbiła kulę w drobny mak, dalej mieli ze sobą dobry kontakt po programie. W rozmowie z naszym portalem dziewczyna przyznała, że nie chciała angażować się w relacje podczas pobytu w hotelu, wolała zaczekać i zacząć budować ją prywatnie, bez kamer i widzów. Jędrzej poznał rodziców programowej partnerki, dodawali mnóstwo wspólnych zdjęć i udzielali razem wywiadów. Ich relacja naprawdę nabrała tempa. W zeszłym tygodniu Jędrzej przyjechał do Częstochowy, by odwiedzić Agnieszkę. Wspólnie wybrali się na żużel, a także spotkali z inną uczestniczką 8. edycji "Hotelu Paradise" - Kasią.

Dzisiaj na Instagramie Agnieszka poinformowała, że spodziewa się gościa. Opublikowała na swojej relacji ankietę z zagadką, kim będzie ta osoba. Wśród odpowiedzi znajdowali się: Jędrzej, Natalia, Ola i Oskar. Internauci w aż 57% głosów założyli, że to właśnie programowy partner ponownie odwiedzi Agnieszkę.

Hotel Paradise 8: Tajemniczy gość Agnieszki
Hotel Paradise 8: Tajemniczy gość Agnieszki
Źródło: IG: agnieszka.hotelparadise8
Słuchajcie, muszę was zmartwić, bo będziecie musieli czekać tak do 20:20, żeby dowiedzieć się kto do mnie przyjechał. I wiecie co jest najlepsze? Jutro jest żużel! I ta osoba pójdzie ze mną na żużel! To nie było planowane
powiedziała Agnieszka.

Dziewczyna odwiedziła wczoraj salon fryzjerski i obiecała regularnie dbać o swoje włosy. Czy jej metamorfoza może być związana z kwitnącym uczuciem? Myślicie, że to Jędrzej ponownie odwiedzi Agnieszkę?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości