Ada z "HP" ujawniła wideo z planu nowego klipu. Fani zaskoczeni!

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Ada Borkowska to finalistka 8. edycji "Hotelu Paradise". Choć nie stanęła na ścieżce lojalności, po zakończeniu programu jej kariera zaczęła się prężnie rozwijać. Na mediach społecznościowych Ada ujawniła fragment klipu do swojego debiutanckiego singla.

Ada rozpoczyna karierę muzyczną!

W sieci można znaleźć sporo informacji na temat przeszłości Ady. Już w programie uczestniczka prezentowała talent wokalny, a teraz okazuje się, że ma na koncie kilka coverów, to jednak nie wszystko. Ada bardzo poważnie pochodzi do budowania swojej kariery i wszystko wskazuje na to, że ma ogromne szanse na osiągnięcie sukcesu w tej dziedzinie. 

Ada niedawno podzieliła się z fanami nagraniem, w którym prezentuje swój kawałek. Post zebrał ogromną ilość lajków i komentarzy: 

Szacunek za wykorzystywanie zbudowanej społeczności w celu rozwijania tego, w czym naprawdę jesteś świetna
Nie wiem który raz już to odtwarzam 🤣 czekam na całość ! 

Ada przeprowadziła się do Poznania

Ada zaskoczyła swoich obserwujących! Wrzuciła post na Instagram, informując o dużej życiowej zmianie, bowiem dziewczyna przeprowadziła się do Poznania. Dotychczas mieszkała w Częstochowie i nie planowała jej opuszczać. Ada dodała post opatrzony słowami "Oficjalnie zaczynamy nowy etap mojego życia. Napisałam „zaczynamy” w liczbie mnogiej, bo chcę przeżyć je z Wami🤞🏽 Mam nadzieję, że będziecie ze mną jak najdłużej 🎶". Obserwatorzy dziewczyny zasypali ją pozytywnymi komentarzami:

Trzymam kciuki za nowy etap w Twoim życiu❤️
Myślałam, że „zaczynamy” bo przeprowadziłaś się do Poznania i jesteś z Bartkiem 🙄 kamień z serca, że jednak z NAMI ❤️

Dziewczyna w odpowiedzi na komentarze podkreśliła, że jedynym powodem przeprowadzki do Poznania jest to, że ma tam wytwórnię muzyczną.

Klip do singla Ady rozgrzał fanów do czerwoności!

Ada podzieliła się z fanami krótkim wideo z planu teledysku do jej piosenki zatytuowanej "Rules". Wcześniej na jej profilu pojawiały się informacje i nagrania z prób, teraz możemy zobaczyć efekt jej przygotowań.

Internauci zasypali post pozytywnymi komentarzami:

Ani razu nie spojrzałam na tancerki. Tylko ty przyciągasz wzrok😍
Zdolna, piękna, utalentowana a do tego sympatyczna 🔥❤️❤️❤️
To będzie hit 2024 roku brawo Ada jestem z ciebie dumna! Jesteś wielka 😍

Zniecierpliwieni fani dopytują, kiedy będą mogli usłyszeć utwór Ady w całości. Finalistka Hotelu Paradise zdradziła, że piosenka będzie mieć premierę już 21 czerwca.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości