Zaskakujące wyznanie Agnieszki. Liczy jednak na związek z Jędrkiem?

Hotel Paradise 8, odcinek 33
Jesteśmy już niemal na finiszu 8. sezonu "Hotelu Paradise". Finał zbliża się wielkimi korkami, a temat zwycięskiej pary coraz częściej pojawia się w rozmowach uczestników. Faworytami są Aga z Jędrzejem, którzy tworzą parę od pierwszych dni w programie. Nikt jednak nie podejrzewa, że tę dwójkę może łączyć coś więcej niż przyjaźń, ale czy słusznie? 

Aga z Jędrzejem są często nazywani przez innych mieszkańców ciocią i wujkiem. Ich relacja przypomina coś w rodzaju starego dobrego małżeństwa. Aga od samego początku podkreślała, że nie ma zamiaru otwierać się na bliskość fizyczną w programie, ponieważ jest to wbrew jej zasadom. Jędrzej natomiast kilka razy dał do zrozumienia, że Agnieszka nie jest do końca w jego typie. 

Hotel Paradise. Aga czuje coś do Jędrka, a może to gra?

Nic do tej pory nie wskazywało na to, że Agnieszka lub Jędrzej myślą o budowaniu związku po programie. Zwłaszcza, że w ostatnich dniach wyraźnie było widać, że Jędrzej ma słabość do Oli. Tym bardziej zaskakujące wydają się słowa Agnieszki, która zwierzyła się w nocy Michałowi. Dziewczyna powiedziała, że Jędrek będzie chciał z nią być po programie. Podkreśliła, że nie ma na to dowodów, ale tak czuje i jest tego niemal pewna. Rodzi się pytanie, co Aga właściwie czuje do Jędrzeja. Może ta przyjaźń rzeczywiście ma szansę przerodzić się w coś poważnego? A może to jedynie gra i Aga sugerując uczucia romantyczne chce zwiększyć szanse swojej pary na finał? 

Hotel Paradise - kiedy następny odcinek?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" zobaczymy 2 maja. Uczestnicy spotkają się na ostatniej Pandorze przed tygodniem finałowym. To ostatni moment na rozwianie wszelkich wątpliwości i wyjaśnienie konfliktów. Bądźcie z nami w TVN 7 i Player.pl.

Reporter: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości