Po powrocie do Polski byli blisko. Dlaczego Bartek i Ada zrezygnowali z szansy na miłość?

Hotel Paradise. Relacja Bartka i Ady
Ada i Bartek to najbardziej emocjonujący uczestnicy w 8. edycji Hotelu Paradise. Ich relacja dostarczała nie mniej adrenaliny niż przejażdżka rollercoasterem! Parze udało się jednak dojść do ścisłego finału. Przypomnijmy sobie, jak wyglądała ich droga!

Hotelowe losy Ady i Bartka

Od pierwszego momentu, w którym Ada pojawiła się w programie, podkreślała, że najbardziej atrakcyjnym uczestnikiem jest jej zdaniem Bartek. Choć mężczyzna był wtedy w parze z Luizą, podobał się także Oli i mieszkanki hotelu początkowo właśnie jej pomagały zdobyć chłopaka. Nie pałały one wówczas sympatią do Ady. Sytuacja szybko uległa zmianie. Na jednym z Rajskich Rozdań Luiza manifestując szacunek do samej siebie, nie wybrała Bartka i tym samym odpadła z programu. Od tego momentu Ada i Bartek zostali parą.

Ola nie zamierzała rezygnować ze swojego planu zdobycia Bartka, Ada zaś niespodziewanie odkryła, że czuje się z nim bardzo dobrze w parze i jest między nimi chemia. W hotelu zapanowała ciężka atmosfera, pojawiły się intrygi i spiski.

Ada i Bartek miewali wiele wzlotów i upadków. Z jednej strony ich związek był obfity w namiętność, pocałunki i czułość, z drugiej pojawiały się łzy, krzyki i chęć opuszczenia hotelu. Sytuacja zmieniała się z dnia na dzień, wszyscy uczestnicy i sami zainteresowani byli nią już bardzo zmęczeni. W końcu miarka się przebrała i Ada zdecydowała sie wyeliminować Bartka z programu. Podjęła tę decyzję z łzami w oczach, ale Jędrek odmienił los chłopaka i ten pozostał w programie.

Bartek pod wpływem otarcia się o opuszczenie hotelu, a także szczerych rozmów z Dominiką, zdecydował się na przeproszenie Ady. Jego zachowanie uległo od tego momentu zmianie. Para szybko doszła do porozumienia i jak strzała zmierzała ku finałowi. Wygrywali wszystkie konkurencje i umacniali swoją relację. Choć Bartek i Ada znaleźli się w finałowej dwójce, to nie oni stanęli na ścieżce lojalności, o czym zadecydowały głosy Natalii i Michała.

Ada i Bartek opowiedzieli nam, jak ich relacja ułożyła się po programie

Hotel Paradise 8. Co słychać u Ady i Bartka po programie? Czy są parą?

Ada i Bartek wracali z Wietnamu innymi samolotami. Los sprawił, że jedyny pociąg, jakim Ada mogła dotrzeć do domu, zatrzymywał się w Poznaniu, gdzie mieszka Bartek. Chłopak był wówczas w Warszawie, gdzie zamierzał imprezować z resztą hotelowej ekipy. Po wiadomości od Ady, natychmiast wrócił do Poznania, gdzie spędził z nią miło czas. Bartek zażartował, że dziewczyna jest z nim w ciąży.

Spodziewamy się Pankowskiego Juniora
zaśmiała się Ada.

Bartek przyznał, że mają dobre relacje, ale nie są w związku. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim odległość.

Ja z moim charakterem muszę mieć kobietę przy sobie
przyznał Bartek.

Para wyznała, że gdyby wygrali program, to bardziej prawdopodobne, że stworzyliby relację romantyczną.

Ja chciałam zmienić miejsce zamieszkania, które nie jest tak łatwo zmienić, kiedy nie masz pieniędzy na start, a tych pieniędzy na start nie mam. A jakbym wygrała to rzeczywiście moglibyśmy się nad tym zastanowić
powiedziała Ada.

Bartek i Ada zgodzili się ze sobą, że nic nie dzieje się bez przyczyny i Bóg przygotował dla nich coś zupełnie innego.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości