Dominika z "HP" skłamała na wariografie. Kuba był w szoku...

240423_HP_WARIOGRAF_www_Sub_02
Dominika i Kuba związali się ze sobą po programie, pomimo że dziewczyna wyeliminowała aktualnego partnera z hotelu. Podczas badania na wykrywaczu kłamstw ujawniła, czy gdyby doszła do finału, zdecydowałaby się na rzut kulą.

Dominika skłamała na wykrywaczu kłamstw

Dominika była uważana za jedną z najbardziej niestabilnych emocjonalnie osób w 8. edycji "Hotelu Paradise". Wszystko przez jej niepewne wybory, których później zdarzało jej się żałować. Tak też stało się w sytuacji, kiedy zdecydowała się wyeliminować z programu Kubę, z którym miała szansę stworzyć relację romantyczną. Dziewczyna obawiała się zranienia, wątpiła w szczerość uczuć chłopaka i dlatego wybrała relację czysto przyjacielską, jaką gwarantował jej Oskar.

Kuba i Dominika spotkali się tuż po odpadnięciu z hotelu, a na Uber Pandorę przyszli trzymając się za ręcę. Teraz uczestnicy przyznają otwarcie, że są parą. Dominika, poddana badaniu wariografem, została zapytana, czy gdyby znalazła się w finale, zdecydowałaby się na rzut kulą.

Agnieszka, Kuba i Jędrek zgodzili się, że dziewczyna na pewno nie podjęłaby takiego kroku. Zgoła inną opinię miała Ada.

Ja myślę, że by rzuciła, żeby zrobić show. Ja też może i bym rzuciła dla show, żeby się działo
skomentowała koleżanka.

Dominika odpowiedziała, że nie zrobiłaby tego. Wariograf stwierdził, że kłamie.

Możliwe, że miała taką myśl przez to, że określiłem Dominikę w programie "niestabilną emocjonalnie". Dominika lubi odbić piłeczkę i coś takiego by ją usatysfakcjonowało
wytłumaczył Kuba.
To jest dziwne, bo z nikim, z kim bym doszła do finału, nie rzuciłabym kulą. Uważam, że to jest nasza wspólna praca, żebyśmy się znaleźli w finale i tym bardziej nie rzuciłabym Kubie, więc może się zestresowałam po prostu tym pytaniem, chociaż mówiłam szczerze, że bym nie rzuciła
powiedziała Dominika.

Czy Dominika uważa, że Natalia jest fałszywa?

Kolejne pytanie do Dominiki dotyczyło jej programowej koleżanki. Klaudia El Dursi zapytała dziewczynę czy uważa, że Natalia jest fałszywa. Uczestnicy ponownie podzielili się na dwa obozy - część sądziła, że dziewczyna odpowie przecząco, by zadbać o dobry wizerunek swój i koleżanki, drudzy stwierdzili, że absolutnie zgodzi się z twierdzeniem zawartym w pytaniu.

Odpowie, że nie, ale to będzie kłamstwo
powiedział Jędrzej.
Chce przedstawić Natalię w dobrym świetle i siebie też. Powie, że Natalia nie jest fałszywa, ale to będzie kłamstwo
dodał.

Dominika odpowiedziała, że uważa, że Natalia jest fałszywa i wariograf potwierdził tę wersję.

Jak dla mnie Natalia w tamtym momencie po prostu narzucała zdanie w różnych celach i wydaje mi się, że Dominika dostrzegła to dopiero podczas emisji
oznajmił Kuba.

Dominika rzeczywiście przyznała, że po obejrzeniu programu w telewizji, zmieniła swoje zdanie na temat Natalki. Dodała też, że w hotelu była nią zaślepiona.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości