Hotel Paradise 8. Kim jest Ksenia Ulitina?

Hotel Paradise 8: Ksenia
Poznajcie Ksenię - nową uczestniczkę Hotelu Paradise! Czy namiesza w hotelu, komu skradnie serce, a może wejdzie z kimś w układ? Już niedługo się przekonamy!

Ksenia, 25-letnia piękność z Warszawy, wkracza do Hotelu Paradise, by odnaleźć miłość i nowe wyzwania. Pochodząca z Ukrainy Ksenia łączy w życiu pasję do fotografii z pracą modelki. Jest pewna siebie, ambitna i pełna determinacji.

Za fasadą siły kryje się jednak delikatna strona, którą Ksenia ujawnia jedynie w zaufanych relacjach. Nie boi się pokazywać swoich emocji i ceni szczerość w kontaktach z ludźmi. Uważa, że życie jest zbyt krótkie, by tracić czas na nieodpowiednie osoby i rzeczy.

Doświadczona dwoma poważnymi związkami, Ksenia skupia się obecnie na samorozwoju. Czuje jednak, że nadszedł czas na ponowne zaangażowanie się w poważną relację. Jaki mężczyzna skradnie jej serce?

Hotel Paradise 8: Ksenia Ulitina
Hotel Paradise 8: Ksenia Ulitina

Idealny kandydat musi wiedzieć, czego chce od życia i szanować kobiety. Ksenia zwraca również uwagę na wysportowaną sylwetkę partnera. Czy w Hotelu Paradise znajdzie mężczyznę spełniającego te kryteria ? Czy Ksenia odnajdzie w raju miłość? A może czekają ją bolesne rozczarowania?

Bądźcie na bieżąco i oglądajcie Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7 i player.pl.

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości