Czy Bartek i Ada padną ofiarą spisku? Aga ma plan, jak ich wyrzucić

Hotel Paradise: Ada i Bartek na celowniku grupy
Bartek, uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise", wraz ze swoją partnerką Adą, stanął przed poważnym wyzwaniem. Ich dalszy pobyt w programie jest zagrożony ze względu na niechęć pozostałych uczestników, którzy dążą do ich eliminacji. Komu najbardziej zależy, aby pozbyć się ich z programu?

Ostatnie wydarzenia w programie obfitowały w dramatyczne zwroty akcji. Bartek i Ada, po burzliwych kłótniach, odnaleźli drogę do zgody i przeżywają teraz rozkwit uczuć. Mimo to inni mieszkańcy willi nie darzą ich zaufaniem, podważając szczerość ich relacji. Dodatkowo wybuchowy charakter Bartka staje się coraz większym problemem dla pozostałych mieszkańców.

Hotel Paradise. Blokada pary

Oli i Michała musieli wytypować parę, która nie będzie mogła się połączyć podczas Rajskiego Rozdania. Po przeprowadzonych rozmowach, wiele osób wskazało właśnie na Bartka i Adę. Szczególnie negatywne opinie wyraziły Agnieszka i Ola, otwarcie deklarując niechęć do ich obecności w hotelu, a zwłaszcza wobec Bartka, którego zachowanie drażni je i powoduje napięcia.

Ostatecznie Ola i Michał podjęli decyzje o blokadzie Kseni i Oskara, ale do Bartka i Ady dotarły informacje o nieprzychylnych opiniach mieszkańców.

W obliczu tej sytuacji Bartek nie krył swojego oburzenia i frustracji. Nie chce biernie patrzeć na to, jak jego uczucie z Adą zostaje wystawione na próbę.

Jeśli to ma tak wyglądać, że musimy cierpieć z powodu naszego uczucia, to ja opuszczam ten program razem z nią. Nie pozwolę, żeby ktoś rozbił tę relację
— powiedział Bartek.

Hotel Paradise. Spisek przeciwko Bartkowi

To jednak nie koniec problemów Bartka i Ady. Mieszkańcy zawarli pakt, który ma na celu wyeliminować ich z dalszej gry. Kto stoi za tym pomysłem?

Agnieszka przedstawiła swój pomysł Natalii, Dominice i Oli. Plan zakłada, że przy najbliższej okazji zostanie zablokowana para Agi i Jędrka. Wtedy dziewczyna przekona Bartka, żeby stanął za nią, ale go nie wybierze.

Ja będę dla nich cały czas miła i powiem, że musimy się zamienić
- powiedziała Agnieszka.

Czy Bartek i Ada zdołają przejrzeć na zamiary Agnieszki i pozostałych dziewczyn? Jakie kroki podejmą, aby uchronić się przed eliminacją? I czy uda im się pokonać tę intrygę i przetrwać w "Hotelu Paradise"?

Warto również wspomnieć, że Bartek wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Niektórzy krytykują jego zachowanie, uważając je za agresywne i toksyczne. Inni doceniają jego szczerość i odwagę w walce o miłość.

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości