Bartek reaguje na nowego uczestnika. Janek tego się nie spodziewał...

Janek przyszedł na randkę Bartka i Ady
Relacja Bartka i Ady to istny rollercoaster. Od ostatnich kilku dni ich sytuacja zaczęła się jednak nieco stabilizować. Jak na ten związek wpłynie przybycie nowego uczestnika, który co gorsza, będzie dzielił z nimi sypialnię?!

Potrójna randka Bartka i Ady

Ada i Bartek udali się na romantyczną kolację. Od samego początku przeczuwali, że nie będą na niej sami. Szybko okazało się, że mieli rację. Do ich stolika dołączył Janek, nowy uczestnik programu.

Jakiś taki chudy, mały
- skomentował Bartek.

Janek okazał się bardzo otwartym człowiekiem. Nie ukrywał, że pojawił się w Hotelu, by mocno namieszać. Bartek był bardzo niezadowolony z przybycia nowego uczestnika.

Wjechał na cwaniaka, pewny siebie, ja wkur***y
- powiedział Bartek.

Janek będzie dzielił sypialnię z Adą i Bartkiem?!

Reakcja Bartka i Ady na pojawienie się Janka

Janek przeczytał list, który otrzymał od Kseni. Treść listu zawierała informacje o tym, że jest on nowym uczestnikiem programu i od tej chwili będzie dzielił sypialnię z Adą i Bartkiem.

Obcy gość wjeżdża mi na hotel i chce jeszcze spać ze mną i z moją partnerką? No dla mnie to jest niedopuszczalne. Ja jestem terytorialny i nie będę tutaj tolerował takich zachowań
- stwierdził Bartek
Szkoda mi Ady. Nie ma nic do powiedzenia, a musi się męczyć. Osobiście wolałbym drugą partnerkę w łóżku niż innego faceta i myślę, że każda kobieta również
- dodał mężczyzna.

Jak pojawienie się Janka wpłynie na relację Bartka i Ady? I... czy Janek poradzi sobie w Hotelu?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości