PRZED EMISJĄ W TV: Jak Karolak, Zdrójkowski i Mikołajczak zareagowali na swoje Drag Mentorki!

"Czas na Show. Drag Me Out" PRZED EMISJĄ W TV: Karolak, Zdrójkowski i Mikołajczak poznają swoje Drag Mentorki!
Tomasz Karolak, Dariusz Zdrójkowski i Tadeusz Mikołajczak w 2. odcinku "Czas na Show. Drag Me Out" poznają swoje Drag Mentorki. Jak zareagują na Himerę, Adelon i Ciotkę Offkę? Sprawdźcie już dziś o 21:35 w TVN!

Mery Spolsky przedstawiła uczestnikom ich Drag Mentorki. Himera została dobrana w parę z Tomkiem Karolakiem, Adelon będzie tworzyć duet z Tadeuszem Mikołajczakiem, za to Ciotka Offka wyszkoli Dariusza Zdrójkowskiego. Emocji nie zabrakło. Tadeusz miał marzenie stanąć w parze z Himerą, jednak to Adelon została jego mentorką. Jak panowie poradzą sobie podczas występów przed jury? Oglądajcie to koniecznie!

Czas na Show. Drag Me Out, Tadeusz Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Tomasz Karolak
Czas na Show. Drag Me Out, Tadeusz Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Tomasz Karolak
Źródło: Bartosz Krupa

"Czas na Show. Drag Me Out" - jak Karolak, Mikołajczak i Zdrójkowski zareagowali na Drag Mentorki?

Kiedy drzwi na różowym backstage'u się uchyliły i zza nich wyszły trzy Drag Queens: Himera, Adelon oraz Ciotka Offka, panowie nie mogli powstrzymać słów zachwytu. - Patrz, jakie ciary mam - krzyknął od razu Tomasz Karolak. Tadeusz Mikołajczak od razu zwrócił uwagę na Himerę, jednak ta została przypasowana do Tomka Karolaka.

Tomek i jego kobiecy pierwiastek... Na pewno jest to do odnalezienia
- stwierdziła Himera

Darek Zdrójkowski przywitał się z Ciotką Offką. - Jestem totalnie speszony. Muszę się pozbierać - potrzebował chwili, by przyzwyczaić się do nowej sytuacji, w której się znalazł. Tadeusz Mikołajczak i Adelon również znaleźli nić porozumienia. Niebawem dowiemy się, jak udały się przygotowania do występów i jak nasi uczestnicy odnajdą się w świecie Drag Queens.

Czas na Show. Drag Me Out, Mery Spolsky, Himera, Adelon, Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out, Mery Spolsky, Himera, Adelon, Ciotka Offka
Źródło: Bartosz Krupa

"Czas na Show. Drag Me Out" - co wydarzy się w 2. odcinku?

Drugi odcinek ponownie otwiera gościni z Wielkiej Brytanii – Alexis St. Pete. Widzowie poznają kolejną trójkę znanych i odważnych, którzy postanowili przeżyć szaloną przygodę i stać się częścią, do tej pory, jakże obcego dla siebie świata. Aktor Tomasz Karolak, model Tadeusz Mikołajczak i biznesmen Dariusz Zdrójkowski spotykają się z Mery Spolsky na różowym backstage’u.

Wkrótce dołączają do nich Himera, Ciotka Offka i Adelon, czyli trzy Drag Mentorki, które od tej pory będą dużą częścią ich życia. Powstają trzy nowe duety, które staną w szranki do walki o Diademy Królowych. Zanim jednak wyjdą na scenę, muszą się lepiej poznać. Kto kryje się za alterego Himera? Ucieczką od czego jest dla Adelona i Ciotki Offki drag? Czy Tomasz i Dariusz zawsze byli otwarci i wyrozumiali na inność?

Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Adelon, Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Adelon, Ciotka Offka
Źródło: Bartosz Krupa

Po rozmowach i spotkaniu na sali treningowej nadchodzi moment prawdy, czyli występ na scenie. Który z duetów okaże się najlepszy? O tym zdecyduje jury – Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości