Marcin Łopucki obawia się reakcji żony na występ w "Drag Me Out"? "Mamy w metamorfozach konkurencję poważną"!

Kto będzie wspierał Marcina Łopuckiego podczas udziału w "Drag Me Out"?
Marcin Łopucki może liczyć na wsparcie ze strony żony - Katarzyny Skrzyneckiej oraz dwóch córek. Jak zareagują, kiedy zobaczą go w stroju Drag Queen na scenie? Musicie to zobaczyć!

Uczestnik "Czas na Show. Drag Me Out", Marcin Łopucki w rozmowie z Oskarem Netkowskim opowiedział, że będą wspierać go jego trzy "dziewczyny, czyli żona: Katarzyna Skrzynecka oraz dwie córki. Wszystkie bardzo go wspierają i czekają na jego występy w show. Córki są już przyzwyczajone do różnych kreacji, jakie przedstawia ich mama w różnych projektach. Marcin Łopucki zaśmiał się - mamy w metamorfozach konkurencję poważną - czy przebije występy swojej ukochanej? Wszystko wyjaśni się już 5 marca o 21:35 w TVN!

Marcin Łopucki - z kim w duecie stanie na scenie "Drag Me Out"?

Mentorką Marcina Łopuckiego w "Drag Me Out" została jedyna w swoim rodzaju Drag Queen - Twoja Stara! Jak przebiegnie ich współpraca? Musicie zobaczyć ten elektryzujący duet na scenie naszego show!

Marcin Łopucki i Twoja Stara
Marcin Łopucki i Twoja Stara

Marcin Łopucki - kim jest uczestnik "Drag Me Out"?

Marcin Łopucki, od 2009 roku mąż Katarzyny Skrzyneckiej, jest prawdziwym pasjonatem sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, a największe sukcesy odnosi w świecie męskiego fitnessu. Może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swojej dyscyplinie. Jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB. Zdobył również tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów. Obecnie jest trenerem personalnym i znów jest bardzo aktywny w świecie fitnessu i kulturystyki. Kulturystyka pokazowa - postrzegana jest jako rodzaj Dragu stawiający na przesadzoną męskość. Czy to doświadczenie pomoże mu we wcieleniu się w Drag Queen?

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości