Przerażająca podróż uczestników "Azja Express". Kierowca zasnął w trakcie jazdy!

Azja Express: Andziaks i Paulina
Azja Express: Chwile grozy podczas jazdy
Źródło: TVN
Program "Azja Express" opiewa w wiele dramatycznych i pełnych emocji momentów. Jeden z nich mogliśmy obejrzeć w ostatniej edycji show. Uczestnicy złapali stopa i wsiedli do auta z kierowcą, który na ich oczach, zasnął podczas jazdy!

W "Azji Express 3" osiem par wyruszyło w podróż po Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie, która obfitowała w zadania wymagające zaangażowania i sprytu. Nie obyło się też oczywiście bez kontrowersji, łez, potu, a także chwil grozy. Andziaks z Luką oraz Paulina Krupińska-Karpiel i jej przyjaciółka Izabela Połeć przekonali się o tym na własnej skórze.

"Azja Express": Jechali z kierowcą, który zasypiał! Musieli przerwać jazdę!

Uczestnicy "Azja Express" w 10. odcinku mogli zdobyć immunitet. Liczył się czas, każdy chciał jak najszybciej dotrzeć do celu. Andziaks, Luka, Paulina i Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć złapali wspólnie stopa. W pewnym momencie sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Podróż po krętych i niebezpiecznych lokalnych drogach bywa trudna. Kierowca prawdopodobnie przysnął podczas prowadzenia samochodu. Zauważyła to przyjaciółka Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Od tamtego momentu sytuacja zaogniała się i nie pomogły mocne reakcje pasażerów, kierowca wyraźnie przysypiał za kierownicą. W pewnym momencie zrobiło się na tyle groźnie, że uczestnicy w obawie o własne życie zdecydowali się wyjść z auta i szukać nowego transportu.

Andziaks i Luka Trochonowicz wygrali ostatnią edycję "Azji Express"

W ścisłym finale programu znalazły się trzy pary: Reni Jusis z Remigiuszem Dorawą, Paulina Krupińska-Karpiel z Izabelą Połeć oraz Adziaks z Luką. Na metę ostatniego odcinka najszybciej przybiegła właśnie Andziaks z Luką i to oni po trzykrotnym uderzeniu w bęben usłyszeli muzykę i zostali tym samym zwycięzcami ostatniej edycji "Azji Express".

Azja Express: Andziaks i Luka wygrali
Zobacz fragment finałowego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Autor: Jakub Tuchaj

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?