Azja Express: Jan Błachowicz pierwszym uczestnikiem nowej edycji programu

Jan Błachowicz o programie Azja Express
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jan Błachowicz potwierdził udział w nowym sezonie programu "Azja Express". Wyjaśnił, dlaczego zrezygnował z walki z Aleksandarem Rakiciem. Opowiedział o operacjach i planach zawodowych. Zobacz rozmowę z "Dzień Dobry TVN".

Jan Błachowicz w "Azja Express"

Jan Błachowicz razem z rodziną gościł w programie "Dzień Dobry TVN". Podczas rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem potwierdził, że wystąpi w kolejnej edycji "Azja Express". Już wkrótce wyruszy w podróż razem z ekipą i uczestnikami kultowego programu TVN.

Tak, to prawda, potwierdzam. Pojadę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej! - powiedział.

Sportowiec jest przygotowany do udziału w reality show. Nie obawia się problemów z łapaniem stopa. Wspólnie z kolegą szukają sposobów, żeby znaleźć transport i jak najlepiej wykonać zadania w programie. Poradzimy sobie, poradzimy, jednak ten urok osobisty poza oktagonem zadziała – stwierdził.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Jan Błachowicz o zdrowiu i operacjach

Jan Błachowicz zrobił sobie przerwę w sporcie. Ze względu na stan zdrowia zrezygnował z walki z Aleksandarem Rakiciem. Miał już jedną operację, teraz czeka na kolejną. Następnym etapem rekonwalescencji będzie rehabilitacja. Ma nadzieję, że uda mu się odzyskać sprawność i wejść do oktagonu jeszcze w tym roku.

Ogólnie to mam barki do wymiany, że tak powiem w cudzysłowie. Mieli zrobić dwa naraz, ale jak lekarze otworzyli lewy bark i zobaczyli, jaki jest bajzel, co tam jest w środku... Operacja miała trwać 30-40 minut, a trwała 3,5 godziny, więc dlatego zrobili tylko jeden. W marcu drugi – wyznał sportowiec.

Jan Błachowicz weźmie udział w "Azji Express". "Ten urok osobisty poza oktagonem zadziała" >>>

Jan Błachowicz – kariera i życie prywatne

Jan Błachowicz to zawodnik MMA i mistrz federacji UFC. Sportowiec wyznaczył sobie cele do osiągnięcia. Planuje jeszcze kilka walk w oktagonie. Ma swoje marzenia dotyczące zwycięstw. Ważne znaczenie mają dla niego także rodzina i życie prywatne. Chce spędzać czas z partnerką Dorotą Jurkowską i podbijać świat ze swoim synkiem.

Chcę stoczyć jeszcze kilka dobrych walk, żeby nie walczyć ze sobą, tylko po prostu przygotować się bez bólu. Ja wiem, że już się nie przygotuję tak, jak miałem 35 lat, więc powiedzmy na te 90 procent swoich możliwości, ale nie na 60. Chcę wejść, zrobić naprawdę dobrą walkę i po niej wyjść z oktagonu zwycięski. Poczuć to jeszcze kilka razy – powiedział.

Obejrzyj wideo:

Azja Express: Andziaks i Luka wygrali
Zobacz fragment finałowego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" i "Ameryka Express" – w TVN

"Azja Express" i "Ameryka Express" to uwielbiane przez widzów TVN programy. W każdej z dotychczasowych edycji reality show wystąpiło po osiem par. Gwiazdy razem ze swoimi partnerami rywalizowały o wygraną. Najważniejszy w programie jest wyścig o zwycięstwo. Pary uczestników, które zdecydowały się wziąć udział w tej przygodzie, rzucone były na głęboką wodę. Realizowali przygotowane zadania, mieli odnaleźć się w nowej kulturze i zmierzyć z własnymi słabościami.

"Azja Express" i "Ameryka Express" – prowadzące

Prowadzącą "Azja Express" jest Daria Ładocha, która była także gospodynią drugiej serii "Ameryka Express". Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła dwa sezony "Azja Express" oraz pierwszą edycję "Ameryka Express".

"Azja Express" i "Ameryka Express" – kto wygrał?

Pierwszą edycję "Azja Express" wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. W drugim sezonie zwyciężyli Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. W trzeciej serii najlepsi byli Andziaks i Luka. W pierwszej edycji "Ameryka Express" triumfowali Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Drugi sezon wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!