Azja Express: Adziaks obiecała panu żonę... Śmieszne momenty podczas wyścigu

Andziaks obiecała mężczyźnie pomoc w znalezieniu żony. Wojtek Łozowski stwierdził, że program zniszczy jego reputację. Dlaczego Paulina Krupińska-Karpiel nie miała majtek? Zobacz skrót zabawnych momentów z "Azja Express". Dobry humor to podstawa!

Andziaks w "Azja Express": "Zawieź nas na miejsce, a sprowadzę dla Ciebie żonę"

Program "Azja Express" ma doskonałą oglądalność w TVN i Playerze. Widzowie polubili uczestników. Kibicowali swoim faworytom podczas wyścigu w programie. Przygotowaliśmy skrót zabawnych chwil z reality show. Było dużo śmiechu i radości. Pozytywne nastawienie i poczucie humoru pomagały pokonać największe trudności. Mydlenie na czas, łapanie stopa, zapasy w oleju, to niektóre z zadań, jakie wykonali uczestnicy reality show. W trakcie realizacji misji często śmiali się głośno.

W "Azja Express" liczył się czas. Każdy chciał jak najszybciej dotrzeć do celu. Uczestnicy wykonywali zadania, pojawiali się w kolejnych punktach kontrolnych, na mecie każdego z odcinków. Łapali stopa, aby podróżować pomiędzy miejscowościami. "Zawieź nas na miejsce, a sprowadzę dla Ciebie żonę" - tym słowami Andziaks zmotywowała mężczyznę, który zgodził się ich podwieźć na trasie wyścigu.

OGLĄDAJ odcinek specjalny "Azja Express - po powrocie" w VOD.pl >>>

Zadanie polegające na mydleniu na czas rozbawiło uczestników "Azja Express". "Ten program nas zniszczy stary" - stwierdził Bartek Kochanek. "Naszą reputację" - dodał Wojtek Łozowski. W pierwszym odcinku ścigali się do łaźni. Następnie w parach mydlili się wzajemnie kostką mydła, w której ukryte były ważne informacje dotyczące celu wyścigu. Nie mogli przełamać kostki, aby wydobyć kartkę. Było to jedno z zadań prowadzących do odnalezienia plecaków, które od samego początku są znakiem rozpoznawczym programu.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Mydlenie na czas rozbawiło uczestników
Azja Express: Mydlenie na czas rozbawiło uczestników Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Daria Ładocha rozdała uczestnikom "Azja Express" śnieżnobiałą odzież na kolejny etap podróży. Mieli się przebrać w nowe stroje na kolejny etap podróży. W drodze na nową misję nie mogli pobrudzić białych ubrań. Paulina Krupińska-Karpiel wyznała ze śmiechem, że nie ma majtek. Rozbawiła prowadzącą oraz koleżanki i kolegów.

Zobacz fragmenty finałowego odcinka "Azja Express":

Azja Express, sezon 3, odcinek 13

Azja Express: Andziaks i Luka wygrali
Azja Express: Andziaks i Luka wygrali TVN
wideo 2/11

Źródło zdjęcia głównego: TVN