Azja Express: Lepienie kominów z gliny i inne śmieszne zadania w programie

Azja Express: Śmieszne zadania w programie
Źródło: TVN
Falliczne kształty glinianych kominów rozbawiły uczestników "Azja Express". Szukanie osób ze złotymi zębami, ludowe tańce, językowe łamańce oraz rozpoznawanie gatunków kogutów to kilka zadań, które doprowadziły do śmiechu. Zobacz skrót zabawnych konkurencji z reality show.

Zadania rozśmieszyły uczestników "Azja Express"

Wyścig w "Azja Express" to duże wyzwanie dla wszystkich uczestników. Liczył się czas oraz wykonanie zadań. twórcy programu wielokrotnie zaskoczyli rywalizujące ze sobą pary. Przygotowali misje, które wywołały uśmiechy na twarzach gwiazd i ich partnerów. Przygotowaliśmy zestawienie śmiesznych konkurencji z reality show.

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Strzelanie z łuku i liczenie elementów garderoby łucznika wymagało sprawności, spostrzegawczości i skupienia. Sukces tej misji zależał od celnego i czujnego oka. By ruszyć w drogę wystarczyło trafić z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy i policzyć wszystkie części garderoby ubranego na cebulkę łucznika.

Jedno z zadań w 7. odcinku "Azja Express" bardzo rozbawiło uczestników. Misja polegała na odtworzeniu z gliny słynnych, przypominających kominy, formacji skalnych. Niektórzy mieli zupełnie inne, nieco frywolne skojarzenia. Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Adam Zdrójkowski z tatą, Reni Jusis i Remgiusz Dorawa oraz Wojtek Łozowski i Bartek Kochanek śmiali się podczas wykonywania tego zadania.

Azja Express: Lepienie kominów z gliny
Zobacz fragment siódmego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

OGLĄDAJ odcinek specjalny "Azja Express - po powrocie" w VOD.pl >>>

Pierwsza noc w Uzbekistanie zapadła uczestnikom "Azja Express" w pamięć. Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa mogli wykazać się talentem aktorskim. Jedna osoba z każdej pary przeobraziła się w legendarnego Nasreddina Hodżę. W podzięce za gościnę uczestnicy odegrali przed swoimi gospodarzami scenki z jego barwnego życia.

W 13. odcinku Daria Ładocha miała dla uczestników nowe, zaskakujące zadanie. Do kolejnego etapu gry zakwalifikowali się ci, którzy jako pierwsi przyprowadzili ze sobą osoby, mające określoną liczbę złotych zębów. Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć najszybciej wykonały to zadanie.

Azja Express: Paulina i Izabela awansowały do finału
Zobacz fragment finałowego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Uczestnicy "Azja Express" poznali także krajowe tańce. W Turcji, u wybrzeży Morza Egejskiego wykonali misję związaną z ludowym tańcem zeybek. Nauka tańca wojowników, tańca siły i męskości wymagała od uczestników skupienia i precyzyjnego powtarzania kroków, które zaprezentowali im tancerze. W Gruzji uczyli się słynnego tańca ludowego. Wykonywali to zadanie ubrani od stóp do głów w gruziński strój zwany "czocha", który składał się z płaszcza, wysokich butów, pasa na naboje oraz futrzanej czapki.

Daria Ładocha zaskoczyła uczestników informacją o zamianie par. Andziaks i Wojtek Łozowski, Luka i Kasia Gąsienica oraz Jędrek Gąsienica i Remigiusz Dorawa rywalizowali ze sobą o amulet. Gra wymagała znajomości polskich przysłów i ludowych mądrości oraz świetnej kondycji i spostrzegawczości. Małżeńskie taktyki okazały się skuteczne. Amulety wygrali Luka i Kasia Gąsienica.

Uczestnicy "Azja Express" nie narzekali na nudę. Kilka razy uczyli się wierszyków i rymowanek, recytowali językowy łamaniec. Jedno z zadań polegało na rozpoznaniu słynnych i unikatowych gatunków kogutów z Denizli. Mieli szybki kurs sztuki Ebru, czyli malowania na wodzie. 

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Małżeńskie taktyki w grze o amulet
Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości