Adam wyrzucił Andziaks z auta! Niewyobrażalne sceny podczas wyścigu w "Azja Express"

Azja Express: Adam wyrzucił Andziaks z samochodu
Źródło: TVN
W ostatniej edycji "Azji Express" osiem par rywalizowało o zwycięstwo, pokonując tereny Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. W trakcie wyścigu nie brakowało wielkich emocji. Do jednego z najbardziej dramatycznych momentów doszło podczas 9. odcinka. Adam wyrzucił Andziaks z auta! Zobaczcie, co stało się dalej!

Program "Azja Express" to reality-show, które zakłada rywalizację par złożonych z gwiazd, które mają przebyć wyznaczoną trasę, z ograniczonym budżetem. W ostatniej edycji o zwycięstwo walczyli m.in. influencerka Andziaks z mężem Luką, Adam Zdrójkowski z tatą, a także Reni Jusis z Remigiuszem Dorawą. Podczas walki o zwycięstwo nie brakowało ostrych spięć między uczestnikami. Do jednego z najbardziej pamiętnych starć doszło między Andziaks, a Adamem Zdrójkowskim. Wszystko rozegrało się na oczach innych uczestników!

Dramatyczne sceny w "Azji Express"! Adam Zdrójkowski wyrzuca Andziaks z auta

W 9. odcinku ostatniej edycji uczestnicy pokonali kolejny etap wyścigu na terenie Gruzji. W pierwszym zadaniu uczestnicy mieli rozpoznać charakter utworu muzycznego zaprezentowanego przez gruziński chór. Mogli przejąć amulety przeciwników i wzbogacić się. W trakcie kolejnej misji wykonali tradycyjne wełniane czapki, które mieli zabrać ze sobą do punktu kontrolnego. By tam dotrzeć musieli złapać transport, a to nie należało do najłatwiejszych.

O transport na górskiej drodze starali się Andziaks z Luką, Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, i Adam Zdrójkowski z tatą. W pewnym momencie doszło do kuriozalnej sytuacji. Adam, starając się o złapanie auta, wyprosił z niego Andziaks. Wszystko widzieli inni uczestnicy, którzy starali się w ramach zemsty zablokować przejazd, tarasując im drogę. Jako ostatni na metę 9. odcinka dotarli Kasia Gąsienica i jej mąż Andrzej.

Azja Express: Dyskusja Andziaks i Adama
Zobacz fragment dziewiątego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" - znamy pierwszego uczestnika kolejnej edycji

Program "Azja Express" to niekwestionowanie jeden z najbardziej popularnych programów TVN. Kilka miesięcy temu na kanapach programu "Dzień dobry TVN" ujawniono nazwisko uczestnika kolejnej edycji show. Będzie nim Jan Błachowicz, który uchodzi za jednego z najpopularniejszych zawodników MMA.

Tak, to prawda. Będę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej!
potwierdził w "Dzień dobry TVN", Jan Błachowicz

Autor: Jakub Tuchaj

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?