Szczerze, pysznie i kolorowo. Podsumowanie spotkania Magdy Gessler z "Autentycznymi"

Autentyczni, Magda Gessler
Autentyczni, Magda Gessler
Za nami 4. odcinek programu "Autentyczni". To w nim Magda Gessler odpowiedziała na pytania dziennikarzy w spektrum autyzmu. To było spotkanie pełne wzruszeń, koloru i szczerych wyznań. Zobaczcie najlepsze momenty z odcinka.

Tym razem gościem "Autentycznych" była znana restauratorka Magda Gessler. Opowiedziała o swoim życiu, rodzinie, pasjach, a także o tym, czy miała do czynienia z osobami w spektrum autyzmu. Na koniec uraczyła wszystkich swoim pysznym tortem. Takie szczere, "Autentyczne" rozmowy są w naszym programie bezcenne. Zobaczcie najlepsze momenty z rozmowy.

"Autentyczni" - zobacz najlepsze momenty z odcinka z Magdą Gessler

Dlaczego Magda Gessler zgodziła się na udział w programie "Autentyczni"?
Co by zrobiła Magda Gessler, gdyby została samotna na starość?
Czy Magda Gessler miała do czynienia z osobami w spektrum autyzmu?
Kim są najbliżsi Magdy Gessler?
Magda Gessler w "Autentycznych" wyznała prawdę na temat paraliżu twarzy i o używaniu botoksu!

Czego można dowiedzieć się o Magdzie Gessler, oglądając "Autentycznych"?

Magda Gessler to niezwykle ciepła osoba, która nie boi się trudnych pytań. Odpowiedziała na większość z nich ze spokojem, uśmiechem na twarzy lub czasem z dozą zadumy. Restauratorka opowiedziała o "Kuchennych Rewolucjach", swojej rodzinie, a nawet o zabiegach medycyny estetycznej. Dzięki swojemu synowi wie dużo na temat osób w spektrum autyzmu. Wizyta w tym programie pozwoliła jej pokazać wiele emocji, których na co dzień nie szczędzi.

"Autentyczni" - o czym jest program? Kto był gościem?

"Autentyczni" to program, w którym osoby ze spektrum autyzmu wcielają się w rolę dziennikarzy przeprowadzając wnikliwe i niekonwencjonalne wywiady z cieszącymi się sympatią i uznaniem widzów gośćmi. Premierowe odcinki, wyemitowane jesienią na antenie TVN, przybliżyły szerokiemu gronu odbiorców zróżnicowany sposób postrzegania świata przez osoby w spektrum oraz pozwoliły poznać rozmówców – Roberta Makłowicza i Natalię Kukulską – z innej, nieznanej do tej pory strony.  Gośćmi "Autentycznych" byli do tej pory: Robert Makłowicz, Natalia Kukulska, Michał "Mata" Matczak oraz Magda Gessler.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości