Magda Gessler straciła dwumiesięczne dziecko. Tak szczerej odpowiedzi w "Autentycznych" jeszcze nie było!

Magda Gessler straciła dwumiesięczne dziecko. Tak szczerej odpowiedzi w "Autentycznych" jeszcze nie było!
Podczas rozmowy z Magdą Gessler w 4. odcinku "Autentycznych" padło trudne pytanie. Chodziło o zmarłe dziecko restauratorki. Takiej szczerej odpowiedzi jeszcze w tym programie nie było. Zobaczcie wideo.

Magda Gessler opowiada o trudnym porodzie i walce o życie

Magda Gessler wiele lat temu straciła dwumiesięczne dziecko. Razem ze swoim mężem przeżyli ogromną tragedię, a teraz opowiedziała o tym bolesnym wydarzeniu z jej życia w programie "Autentyczni". Jeden z uczestników zapytał restauratorkę, jak poradziła sobie z tym bardzo trudnym doświadczeniem.

To było bardzo trudne doświadczenie, dlatego że to nie była tylko utrata dziecka, ale też to była sytuacja, w której mój mąż nie do końca był przekonany, że ja chciałam tego dziecka, a ja ryzykowałam w tym momencie życiem, dlatego, że w Hiszpanii jak odchodzą wody płodowe w 5. miesiącu ciąży, nie broni się matki tylko dziecka. Gdyby było zakażenie poporodowe, ja bym umarła i miałam tego świadomość
- opowiada Magda Gessler

Przez miesiąc podtrzymywano ciążę Magdy Gessler, żeby dziecko mogło urosnąć i mieć większe szanse na przeżycie poza ciałem matki. Restauratorka wyjaśniła, że gdy doszło już do rozwiązania ciąży, mąż po porodzie musiał dziecko przewieźć do innego szpitala, w którym niestety nie udało się go uratować.

Autentyczni, odcinek 4. z Magdą Gessler
65f41893c4631_thumbnail
BK13-03-24_1208
BK13-03-24_1438
BK13-03-24_2160
+2
Zobacz galerię

Magda Gessler w programie "Autentyczni"

Magda Gessler zostanie przepytana przez dziennikarzy w spektrum autyzmu. Oni nie będą zadawać łatwych pytań. Są dociekliwi i łasi na wszelkie nowe informacje. Dlatego też jednym z pytań, które padnie, będzie to pytanie o włosy Magdy Gessler. - Czy pani loki są naturalne w sensie genetycznym, czy nie? - to jeden z tematów, który nurtuje naszych "Autentycznych" dziennikarzy.

Zawsze miałam naturalne loki, ale nigdy nie miałam aż tyle. Nie da się ukryć, że do programu, wtedy, kiedy występuję, mam założonych 10 doczepów - odpowiedziała Magda Gessler

W jakich programach TVN możemy oglądać Magdę Gessler?

Magda Gessler to polska restauratorka, właścicielka lub współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka i osobowość telewizyjna. Od marca 2010 prowadzi program "Kuchenne rewolucje", od września 2012 jest jedną z jurorek w polskiej edycji programu "MasterChef", a w 2022 poprowadziła liczący cztery odcinki programu "Święta z Gesslerami". Ponadto w 2016 i 2019 wystąpiła gościnnie w kilku odcinkach programu "MasterChef Junior Polska", a w 2017 i 2018 była jurorką w specjalnym wydaniu programu "MasterChef – Najlepsi". W latach 2017–2019 była prezenterką programów stacji Food Network: Sexy kuchnia Magdy Gessler i Odkrycia Magdy Gessler.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości