Ugotowani w parach: Odcinek specjalny wygrywają dwie pary!

Ugotowani w parach: Dwie pary wygrywają odcinek!
Klaudia i Jacek oraz Robert i Patrycja wygrywają odcinek specjalny Ugotowanych w parach.Jak wygladała kolacja u Klaudii i Jacka?

Klaudia El Dursi, osobowość telewizyjna i mama dwójki dzieci: Dawida i Jasia. Prowadząca Hotel Paradise, która sławę zdobyła dzięki programowi Top Model w 2019 roku. Klaudia poszła na casting za namową partnera, Jacka. Jury od razu dostrzegło jej wielki potencjał i wyróżnił ją złotym biletem, który otworzył jej drzwi do kariery telewizyjnej. Poza pracą w telewizji Klaudia prowadzi również pracownię krawiecką, tworzącą głównie sukienki. Od ośmiu lat jest związana z Jackiem Leszczyńskim, prezesem firmy transportowej.

Na przystawkę podano salsę z mango i krewetkami oraz dyniowe cappuccino. "To połączenie mano i awokado, pierwszy raz jadłam taki smak! "Genialne!" "Fuzja smaków" - komentowali goście. Żółte curry z ryżem było gwoździem programu. Kolację zamknęły słono-słodkie tartaletki. Klaudia i Jacek zadbali też o atrakcję wieczoru, która było malowanie obrazu. Para zdobyła 39 punktów.

Ugotowani w parach: "To jest świetne!" Salsa z mango z krewetkami i dyniowe cappuccino idealnym początkiem kolacji
Ugotowani w parach: Słono-słodkie tartaletki na deser u Klaudii i Jacka
Ugotowani w parach: Takiej atrakcji jeszcze nie było
Jak wygladała kolacja u Patrycji i Roberta?

Jako przystawkę podano zupę jarzynową serem blue oraz chlebkiem kukurydzianym. Patrucji udało się ze zwykłej zupy jarzynowej zrobić naprawdę zaskakujące danie. Danie główne to feria kolorów i smaków. Trzykolorowe naleśniki z nadzieniem z: warzywami, szpinakiem i pieczarkami przypadły gościom do gustu. A na deser sernik! Para zdobyła 39 punktów i razem z Klaudią i Jackiem wygrywają program.

Ugotowani w parach: Sernik z rodzynkami czy bez?
Ugotowani w parach: A na danie główne kolorowe naleśniki

Tu znajdziecie wszystkie przepisy z odcinka specjalnego.

Zobacz też:

Ugotowani w parach: Goście zachwyceni mieszkaniem Gabi i Łukasza
Ugotowani w parach: Deser prawie skończył się katastrofą
podziel się:

Pozostałe wiadomości