Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: Intymna rozmowa Maćka i Edyty o zaufaniu!

240219_Razem_odnowa_odc_8_tc05 www ppr4
Przed nami ostatni odcinek programu "Razem od Nowa". Premiera już w środę o 21:35 w TVN! Edyta i Maciej zmagają się z olbrzymim problemem - brakiem zaufania. Ciągłe wyjazdy Maćka sprawiają, że Edyta zostaje ze wszystkim sama, co nie sprzyja budowaniu zdrowej relacji. Czy uda im się przezwyciężyć te trudności i odnaleźć drogę do szczęścia?

"Razem odNowa" - czy Maciej zrozumie, czego potrzebuje Edyta?

Brak zaufania, wynikający głównie z ciągłych wyjazdów Maćka, stawia ich związek na poważnej próbie. Edyta musi radzić sobie z wieloma sprawami sama, co wpływa negatywnie na atmosferę w związku. Małżonkowie postanawiają wyjść na intymny spacer, aby porozmawiać o zaufaniu między nimi. Partnerka stara się delikatnie wytłumaczyć mężowi, jak ważna jest dla nich praca nad relacją. Wyraża swoje pragnienie, aby nie czuć się samotną w trudnych chwilach i mieć w nim solidne oparcie.

Mimo że Maciej uważa, że to Edyta powinna nauczyć się mu ufać, obiecuje, że będzie starał się bardziej angażować i udzielać jej wsparcia. Przyjmuje na siebie część odpowiedzialności za budowanie tej relacji, rozumiejąc, że zaufanie wymaga wysiłku obu stron. Ich rozmowa jest krokiem ku lepszemu zrozumieniu i umacnianiu więzi między nimi.

Razem odNowa Odcinek 8
Razem odNowa Odcinek 8

Razem odNowa - co wydarzy się w 8. odcinku?

Edyta i Maciek przez całe lata małżeństwa żyli na odległość. Ich dom był w Suwałkach – tam mieszkała Edyta z córką. Maciej jako właściciel firmy instalującej okna, wyjeżdżał za pracą wszędzie tam, gdzie dostawał zlecenie. Do domu przyjeżdżał na weekendy i to nie wszystkie. To bardzo oddaliło od siebie małżonków i zbudowało wiele konfliktów. Ponieważ większość zamówień Maciek ma w Warszawie, para podjęła decyzję o wspólnej przeprowadzce niedaleko Warszawy, do Kobyłki. Rodzina zamieszkała tam dwa miesiące przed rozpoczęciem eksperymentu. Edyta ma pretensje do Maćka, że bardzo dużo pracuje. Wychowanie córki jest na jej głowie. Natomiast Maciek, przez swoje długie nieobecności, bardzo oddalił się od dziecka. Dziewczynka i ojciec nie rozmawiają ze sobą albo odzywają się półsłówkami. Edycie bardzo zależy na odbudowaniu więzi między nimi, uważa, że to wpłynie pozytywnie na relację małżeńską. Problemem Edyty jest również nadmierna kontrola Maćka - sprawdza jego telefon i wszystkie maile. Z jakiego powodu nie ma zaufania do męża?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości