Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Przeszłość męczy Zawieję. Policjantka z wizytą w prokuraturze

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Śledztwo w sprawie śmierci Zawiei zostaje umorzone
Zawieja (Katarzyna Wajda) wraz ze swoim teściem (Andrzej Grabowski) wybiera się do prokuratury. Czy dowie się prawdy o śmierci swojego męża? Zobaczcie fragment 1. odcinka serialu "Odwilż".

Zawieja (Katarzyna Wajda) jest policjantką ze Szczecina. To tam mieszka i buduje swoje życie z córeczką. Po tragicznej śmierci męża zatapia się w pracy. Czuje, że za samobójstwem Wojciecha kryje się jakaś tajemnica. Zamierza dowiedzieć się prawdy.

Odwilż - co się wydarzyło w 1. odcinku?

Odwilż: Kasia Wajda
Odwilż: Kasia Wajda

Ciało młodej kobiety zostaje znalezione na brzegu rzeki. Wyraźnie widać, że niedawno rodziła. Starsza aspirant Zawieja wraz ze swoim policyjnym partnerem Trepą rozpoczynają śledztwo. Policjantkę nurtuje pytanie, gdzie jest nowonarodzone dziecko ofiary, którego nigdzie nie znaleźli. Sprawa nabiera rozgłosu, gdy ofiarą okazuje się córka prokuratora okręgowego.

Odwilż - o czym jest serial?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości