"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3833 w TV: Tragiczny finał napadu rozwścieczonej narkomanki! Czy zabiła Ulę?

"Na Wspólnej" - 3835
240605_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3833_fr3
Tego się chyba nikt nie spodziewał.. Wściekła Karolina wtargnęła do mieszkania Hoffera (Kazimierz Mazur)! Raniła kamieniem w głowę biedną Ulę. Zobaczcie wstrząsający fragment najnowszego odcinka serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Zdybicka (Anna Samusionek) porwie własne dziecko? Sprawdźcie już teraz, co wydarzy się dziś w serialu "Na Wspólnej".

Ula zaatakowana i więziona!

Ula otwiera drzwi mieszkania sadząc, że to opiekunka Ani – tymczasem jest to Karolina. Dziewczyna uderza Hofferównę w głowę kamieniem! Gdy Ula odzyskuje przytomność jest związana, a Karolina grozi jej nożem! Tymczasem Natan dowiaduje się, że Karolina uciekła z odwyku. Chłopak razem z Kamilem (Kazimierz Mazur) wzywają policję i wchodzą do mieszkania Hoffera przez balkon sąsiada. Finał jest tragiczny!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3833 w TV: Tragiczny finał napadu rozwścieczonej narkomanki! Czy zabiła Ulę?
Źródło: x-news

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3833 serialu "Na Wspólnej"?

Zdybicka porywa własne dziecko!

Aneta radzi Ilonie (Anna Samusionek) jak ma usprawiedliwić w sądzie swoje wpadki rodzicielskie. Pozostaje jeszcze problem z dawnym uzależnieniem od leków oraz… sekretarką, którą Zdybicka obraziła i zwolniła! Kiedy Ilona odwiedza synka w ośrodku opieki, Wiktorek jest mocno przygaszony i błaga, by mama go zabrała do domu… Zdybicka nie wytrzymuje – chwyta dziecko za rękę i zaczyna z nim uciekać!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3833 w TV: Tragiczny finał napadu rozwścieczonej narkomanki! Czy zabiła Ulę?

Syn Patrycji złodziejem!

Do dyrektorki szpitala przychodzi jej syn Oskar. Chłopak chce, żeby matka dała mu parę stówek. Patrycja odmawia - syn reaguje agresją. Wychodząc ze szpitala Oskar kradnie portfel pacjentki. Ostrowski prowadzi okradzioną kobietę do dyrektorki, żeby obejrzeć nagranie z monitoringu - moment kradzieży wprawia Patrycję w przerażenie!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3833 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości