"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Michał (Robert Kudelski) ciągle zazdrosny o Igę?!

"Na Wspólnej" - 3818
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Michał ciągle zazdrosny o Igę?!
Źródło: TVN
Czy Iga (Lidia Sadowa) zwiąże się z Tadeusiakiem (Dariusz Wnuk)? Zobaczcie fragment odcinka 3818 serialu TVN "Na Wspólnej". Jak potoczą się losy Cieślików? Rozwiodą się czy pogodzą i znów będą razem?

"Na Wspólnej": Michał (Robert Kudelski) ciągle zazdrosny o Igę?!

Iga (Lidia Sadowa) pomaga Robertowi (Robert Kudelski) załatwić prezent urodzinowy dla jego syna – Michał ma do sprzedania juniorski rower. Brzozowski przywozi go do Igi - z zazdrością obserwuje jak Tadeusiak walczy o jej względy… Wieczorem Brygida znajduje w drzwiach tajemniczą kopertę z listem do Igi!

Zobaczcie fragment odcinka 3818 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Dramat Dębkowej – czy Marek (Grzegorz Gzyl) potrafi jej pomóc?!

Marek (Grzegorz Gzyl) jest załamany – śmierć Stefana spowodowała, że cała działalność ich restauracji spadła na jego barki. Jednak do Zimińskiego szybko dociera, że to nie jemu jest najtrudniej - w jego drzwiach staje zapłakana Halina obejmująca urnę z prochami męża... Dębkowa oznajmia, że odwołuje pogrzeb – nie potrafi rozstać się z ukochanym mężem!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Michał (Robert Kudelski) ciągle zazdrosny o Igę?!
Źródło: mat.prasowe

"Na Wspólnej": Ziębowa (Bożena Dykiel) wspiera córkę – nie wie, że to o swoją przyszłość powinna się martwić!

Maria (Bożena Dykiel) decyduje się jednak wesprzeć córkę – proponuje Monice (Sylwia Gliwa) wspólny wypad do miasta. Po zakupach Ziębowa przeprasza za to, że zamiast być dla córki wsparciem, wciąż ją krytykuje… Tymczasem Ziębę (Mieczysław Hryniewicz) odwiedza Muszko donosząc, że naprzeciwko jacyś obcokrajowcy chcą otworzyć lokal! Na dodatek w barze pojawia się kobieta, która od paru dni próbowała wszystkich potraw u Ziębów…

"Na Wspólnej" - 3819
"Na Wspólnej" - 3819
Źródło: x-news

Cały odcinek 3818 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości