Kto był największym graczem w 8. edycji "Hotelu Paradise"? Zagłosuj! 

Hotel Paradise 8: Finaliści
Hotel Paradise 8: Bartek Pankowski
8. edycja "Hotelu Paradise" była pełna niespodzianek, emocji i niezapomnianych momentów. Ale kto z uczestników okazał się największym graczem? Kto zasługuje na tytuł najlepszego stratega? W naszym głosowaniu bierzemy pod uwagę jedynie uczestników, którzy dotarli do finału programu.

Finaliści 8. edycji "Hotelu Paradise"

Jednym z finalistów był Bartek. Jego kontrowersyjne zachowanie i niekonwencjonalne podejście do gry sprawiły, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników tej edycji. Nie przebierał w słowach i nie bał się mówić tego, co myśli. Ta postawa nie podobała się wszystkim mieszkańcom "Hotelu Paradise", miał wielu wrogów, ale też wielu lojalnych przyjaciół. 

Ada pojawiła się w programie nieco później. Tworzyła burzliwą relację z Bartkiem. Dziewczyna kilka razy deklarowała chęć odejścia z programu z powodu zachowania swojego partnera, płakała, aż w końcu niemal wyeliminowała Bartka. Ostatecznie zdołali się pogodzić i razem dotrwali do finału. 

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska

Agnieszka przez cały program tworzyła relację z Jędrkiem. Od razu przypadli sobie do gustu, choć Agnieszka trzymała dystans i nie chciała pozwolić sobie na bliskość w programie. Pomimo głosów reszty uczestników o tym, że są nudni i przewidywalni, Agnieszka zaskoczyła wszystkich i rzuciła kulą na ścieżce lojalności, jednak wiele razy podkreślała w wywiadach, że podzieli się nagrodą z Jędrzejem.

Hotel Paradise 8: Agnieszka Siedlak

Jędrzej był uczestnikiem, który stronił od konfliktów. W programie dał się poznać jako spokojny i wyważony mężczyzna. Przetrwał cały sezon bez udziału w żadnej większej awanturze. Konsekwentnie trwał w parze z Agnieszką, choć miał jeden moment zawahania, gdy w programie pojawiła się Olą. Tę dwójkę wyraźnie do siebie ciągnęło i było widać między nimi chemię. Chłopak jednak zdecydował, że nie będzie zmieniać pary i ta decyzja zaprowadziła go do finału.

240304_HP_8_odc_1_tc12 www
Hotel Paradise 8: Jędrzej Arian

Kto był największym graczem w 8. edycji "Hotelu Paradise"?

Teraz kiedy poznaliśmy naszych kandydatów, czas na Was! Kto według Was był największym graczem w 8. edycji "Hotelu Paradise"? Głosujcie! 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?