Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński wspierają WOŚP 2024! Wylicytuj ich koncert!

WOŚP Dorota Gardias, Krzysztof Skórzyński
Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński wspierają WOŚP 2024! Wylicytuj ich koncert!

Trwa 32. Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Przez cały dzień widzowie TVN i TTV mogą śledzić, co dzieje się w samym centrum dowodzenia tą wyjątkową imprezą. W studio zagościli Maria Ejchart - wiceministra sprawiedliwości, Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński wraz z dziennikarką i prezenterką pogody Dorotą Gardias przygotowali coś specjalnego na 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję wystawili wspólny występ na wybranej przez zwycięzcę licytacji imprezie.

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

F32 Aukcje Gardias Skorzynski
WOŚP Dorota Gardias, Krzysztof Skórzyński
Wystąpimy na Twojej imprezie firmowej, urodzinach lub weselu. Z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie rozkręcić dobrą zabawę!

To idealny prezent dla każdego miłośnika muzyki oraz osoby, która regularnie ogląda „Dzień Dobry TVN”. Jak będzie wyglądać realizacja? Dorota z Krzysztofem wybiorą trzy piosenki, które zaśpiewają jedna po drugiej solo lub w duecie do podkładu muzycznego, przy akompaniamencie Krzysztofa lub zespołu, który będzie grał podczas wybranej uroczystości.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Marta Kijewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości