Aktualności

Wkrótce w Superwizjerze: Ucieczka z Irpienia

Aktualności

Agresja Putina na Ukrainę to najbardziej przerażającą napaść na europejskie państwo, od czasów drugiej wojny światowej. Obrazy zbombardowanych miast i uciekających ludzi wstrząsnęły całym cywilizowanym światem i zburzyły nasze poczucie bezpieczeństwa.

Ucieczka z Irpienia - reportaż Michała Przedlackiego
Ucieczka z Irpienia Ucieczka z Irpienia - reportaż Michała Przedlackiego

Michał Przedlacki od 17 lat pracował w pomocy pierwszego rzutu w strefach objętych konfliktami zbrojnymi dokumentując tragedię i codzienność ludzi, których dopada wojna. Tydzień temu, jako reporter, wyruszył do Ukrainy. Jego celem jest pokazanie z bliska zbrojnego i cywilnego oporu, a także dramatu ludzi, którzy bez żadnej winy stali się obiektem agresji rosyjskiej armii. Jednym z symboli tej wojny już stał się zburzony most w podkijowskim Irpieniu, który dla kobiet, dzieci i starców jest jedyną drogą ucieczki przed rosyjskimi bombami i kulami.

Ucieczka z Irpienia - reportaż Michała Przedlackiego
Ucieczka z Irpienia - reportaż Michała Przedlackiego Agresja Putina na Ukrainę to najbardziej przerażającą napaść na europejskie państwo, od czasów drugiej wojny światowej. Obrazy zbombardowanych miast i uciekających ludzi wstrząsnęły całym cywilizowanym światem i zburzyły nasze poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy na reportaż  „Ucieczka z Irpienia” w sobotę o 20:00 na antenie TVN24 oraz we wtorek 15 marca o 23:40 w TVN. Reportaż będzie również dostępny na player.pl i TVN24 GO.

Pozostałe wiadomości