"Szpital św. Anny", odc. 124. Kaśka i Maciek wpadną na siebie na korytarzu. Zrobi się niezręcznie. "Dzwoniłem, ale nie odbierałaś" [PRZED EMISJĄ W TV]
- Co wydarzy się w 124. odcinku "Szpitala św. Anny"?
- "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
"Szpital św. Anny", odc. 124. Niezręczne spotkanie Kaśki i Maćka. Co dalej z ich relacją?
W 3. sezonie serialu relacje Kaśki (Joanna Liszowska) i Maćka (Piotr Stramowski) nieco się skomplikowały. Po sytuacji z Zytą dr Hajduk wprost przyznała przed Bilewiczem, że liczyła na to, iż ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Choć po tej rozmowie stosunki pary lekarzy nieco się ochłodziły, oboje nadal okazywali sobie wsparcie w trudnych chwilach. Kaśka była dla Maćka oparciem, kiedy ten mierzył się z problemami z synem. Gdy zaś najstarsza córka Hajduk wyjechała do Włoch, Bilewicz wieczorem zaskoczył Kaśkę, zjawiając się pod jej drzwiami z porcją lodów.
Nagle w życiu Maćka niespodziewanie ponownie pojawiła się mama Olka, Alicja (Anna Czartoryska-Niemczycka). Bilewicz długo bił się z myślami, jednak w końcu zgodził się na przyjazd Sanewskiej do Polski. W Krakowie, Alicja wyznała, że chciałaby wszystko naprawić. Sanewska miała okazję poznać Kaśkę, a nawet współpracować z nią przy przypadku małego pacjenta. Alicja jasno dała dr Hajduk do zrozumienia, że zależy jej na Olku i Maćku i zamierza o nich walczyć. Kaśka nie była pewna, co postanowi Bilewicz. Wiedziała jednak, że jeśli pojawi się szansa na to, by on i Alicja znów byli rodziną, ona będzie musiała się wycofać...
W nadchodzącym 124. odcinku serialu Kaśka i Maciek wpadną na siebie na korytarzu. Gdy Hajduk usłyszy Bilewicza wołającego jej imię, będzie nieco zmieszana. Zatrzyma się jednak, wyraźnie próbując zachować pozory.
- Hej, Maciek... Cześć - odpowie.
Maciek poinformuje, że wcześniej próbował dodzwonić się do lekarki. Ta zaś stwierdzi, że nie miała o tym pojęcia, zrzucając winę na słaby zasięg. Jej tłumaczenie nie do końca przekona Bilewicza...
- Hej, dzwoniłem do ciebie, ale nie odbierałaś - powie Maciek.
- Tak? A, nie wiedziałam, słaby zasięg tam - zacznie tłumaczyć wyraźnie zakłopotana Kaśka.
- W nieodebranych połączeniach nie masz? - zapyta Bilewicz.
Dr Hajduk będzie próbowała zaprzeczyć, jednak powstrzyma się od komentarza. Atmosfera między nimi stanie się wyraźnie niezręczna. W końcu Bilewicz zaproponuje Kaśce rozmowę w wolnej chwili.
- Dobra, przepraszam. Jak będziesz miała chwilę potem, to chciałbym pogadać - oznajmi.
- Jasne, pewnie - odpowie niepewnym tonem Kaśka.
Maciek szybko się pożegna, po czym oddali się z miejsca rozmowy, wracając do swoich spraw. Gdy odejdzie, Kaśka powie sama do siebie: "Idiotka"...
"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
Czy Kaśce i Maćkowi uda się porozmawiać? Co Bilewicz będzie chciał powiedzieć lekarce? Co dalej z ich relacją? Dowiecie się, oglądając 124. odcinek "Szpitala św. Anny" w TVN. Nowe odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:50. Produkcja jest również dostępna na platformie Player.pl.