"Szpital św. Anny", odc. 123. Tomek zapyta Wojtka o relację z sąsiadką. Zrobi się niezręcznie? "Poniosło mnie" [PRZED EMISJĄ W TV]
- Co wydarzy się w 123. odcinku "Szpitala św. Anny"?
- "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
"Szpital św. Anny", odc. 123. Tomek zapyta Wojtka o sąsiadkę! Zrobi się niezręcznie?
W życiu serialowego Wojtka (Mateusz Mosiewicz) wiele się ostatnio wydarzyło. Relacja lekarza z Kają (Ada Szczepaniak) od jakiegoś czasu stawała się coraz bardziej skomplikowana. W pewnym momencie kardiochirurżka wyprowadziła się z mieszkania ukochanego. Gdy zaś w jednym z odcinków przypadkiem podsłuchała jego rozmowę z Hanką (Dominika Feiglewicz-Penarska), oznajmiła, że już nie wróci. Wyznała też wówczas Wojtkowi, że ich związek nie ma już sensu.
Niedługo później Piotrowska ponownie zaczęła umawiać się na randki. Wojtek dowiedział się o wszystkim. Jak wyznał Marcie (Klaudia Koścista) w 122. odcinku, słyszał, że ktoś widział Kaję w barku w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Fidor przyznał też, że... założył fałszywe konto w aplikacji randkowej, by sprawdzić Piotrowską. Wojtek wyraźnie był przybity rozstaniem. Gdy jednak Artur (Artur Orawczyk) chciał podnieść go na duchu, próbował udawać, że wszystko u niego w porządku.
W nadchodzącym 123. odcinku serialu Wojtek spotka się z Tomkiem (Piotr Nerlewski). Dwaj lekarze wybiorą się razem do baru, co będzie idealną okazją do rozmowy. Jaworski zasugeruje, że jego kolega sprawia wrażenie nieco przybitego samotnością, a Wojtek potwierdzi. Chwilę później Tomek rozmowa zejdzie na temat Kai.
- Chciałbyś, żeby Kajka wróciła? - zapyta.
Wojtek jedynie krótko przytaknie. Tomek wspomni zaś o sąsiadce lekarza, która w ostatnim czasie stała się mu dość bliska. Jaworski wprost zasugeruje, że relacja Fidora z Hanką namieszała w jego związku z Kają.
- Tylko, wydaje mi się, że tam był jakiś problem z waszą sąsiadką? Pani policjant? - wspomni Tomek.
Wojtek na chwilę zamilknie, po czym ponownie przyzna Jaworskiemu rację. Wyzna, że sprawy z sąsiadką posunęły się nieco za daleko. Tomek w odpowiedzi zapyta zaś lekarza o to, czy między nim a Hanką doszło do czegoś więcej.
- Poniosło mnie trochę - przyzna Wojtek.
- Spałeś z nią? - zapyta lekarza Tomek.
"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
Co Wojtek odpowie Tomkowi? Czy Fidor i jego sąsiadka dali się ponieść emocjom? Dowiecie się, oglądając 123. odcinek "Szpitala św. Anny" w TVN. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:50. Serial jest również dostępny na platformie Player.pl.